Kontakt

Kielecki Klub Piłkarski Korona z siedzibą w Kielcach wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000029198.

Numer Identyfikacji Podatkowej PL 959-14-87-227

Adres: 25-033 Kielce, ul. Ściegiennego 8

NIP: 959-14-87-227

REGON: 292418606

Dane kontaktowe:

Prezes stowarzyszenia KKP Korona Kielce: Robert Stachura

e:mail: robert.stachura@korona-kielce.pl, tel. +48 697 774 443

Dyrektor sportowy KKP Korona Kielce: Marcin Gawron

e:mail: marcin.gawron@korona-kielce.pl, tel. +48 698 565 464

Sekretarz KKP Korona: Łukasz Karwowski 

email: lukasz.karwowski@korona-kielce.pl, tel. +48 794 984 081

TRENERZY KOORDYNATORZY:

"Żółto-czerwone przedszkole" - koordynator Jerzy Marzec

E-mail: jerzy.marzec@korona-kielce.pl, tel.512 292 923

Trener koordynator Marek Szabla

E-mail: marek.szabla@korona-kielce.pl, tel.604 309 296

Trener kordynator Maciej Śmiech 

E-mail: maciej.smiech@korona-kielce.pl,tel. 502 916 058

Trener koordynator Mariusz Słabiak 

E-mail: mariusz.slabiak@korona-kielce.pl, tel.570 480 552

TELEFONY KONTAKTOWE DO TRENERÓW POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII WIEKOWYCH

Michał Kostucha

Trener drużyny Żak młodszy 2014 "kadra złota/srebrna"
Tel. 880 240 414
E-mail: michal.kostucha@korona-kielce.pl

Michał Sarek

Trener drużyn Młodzik smłodszy 2014 "kadra złota/srebrna"
Tel. 792 304 501
E-mail: michal.sarek@korona-kielce.pl

Karol Markowski
I Trener drużyny Żak młodszy 2013 "kadra złota/srebrna"
Tel. 509 818 940
E-mail: karol.markowski@korona-kielce.pl

Karol Nieszporek 
II Trener drużyny Żak młodszy 2013 "kadra złota/srebrna"

Tel. 661 142 673
E-mail: karol.nieszporek@korona-kielce.pl

Magdalena Pawlik

Trener drużyny Żak młodszy 2013 "kadry brązowe"
Tel. 886 641 558
E-mail: magdalena.pawlik@korona-kielce.pl

Marek Parzyszek

I Trener drużyny Żak młodszy 2012 "kadra złota/srebrna"
Tel. 603 375 129
E-mail: marek.parzyszeki@korona-kielce.pl

Rafał Kowalski
II Trener drużyny Żak młodszy 2012 "kadra złota/srebrna"
Tel. 664 557 416
E-mail: rafal.kowalski@korona-kielce.pl

Łukasz Gągorowski
Trener drużyny Żak młodszy 2012 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 603 194 384
E-mail: lukasz.gagarowski@korona-kielce.pl

Michał Kostucha

I Trener drużyny Żak starszy 2011 "kadra złota/srebrna"
Tel. 880 240 414
E-mail: michal.kostucha@korona-kielce.pl

Michał Kulik 

Trener drużyny Orlik młodszy 2011 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 784 127 408
E-mail: michal.kulik@korona-kielce.pl

Tomasz Sadko
I Trener drużyny Orlik starszy 2010 "kadra złota/srebrna"
Tel.798 710 420
E-mail: tomasz.sadko@korona-kielce.pl

Sławomir Grusznis
II Trener drużyny Orlik starszy 2010 "kadra złota/srebrna"
Tel. 796 354 710
E-mail: slawomir.grusznis@korona-kielce.pl

Andrzej Sulak
Trener drużyny Orlik starszy 2010 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 692 961 551
E-mail: andrzej.sulak@korona-kielce.pl

Mikolaj Pełka 
I Trener drużyny Młodzik młodszy 2009 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 505 353 510
E-mail: mikolaj.pelka@korona-kielce.pl

Maciej Kwiatkowski
II Trener drużyny Młodzik młodszy 2009 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 509 035 506
E-mail: maciej.kwiatkowski@korona-kielce.pl

Michał Sarek

Trener drużyn Młodzik smłodszy 2009 "kadry brązowe/otwarte"
Tel. 792 304 501
E-mail: michal.sarek@korona-kielce.pl

Rafał Kruk

I Trener drużyny Młodzik straszy 2008
Tel. 505 181 616
E-mail: rafal.kruk@korona-kielce.pl

Szymon Szymaszek
II Trener drużyn Młodzik starszy 2008
Tel. 511 344 374
E-mail: szymon.szymaszek@korona-kielce.pl

Łujasz Gągorowski
Trener drużyny Trampkarz młodszy 2007 "grupa otwarta"
Tel. 603 194 384
E-mail: lukasz.jamroz@korona-kielce.pl

Tomasz Krężołek
I Trener drużyny Trampkarz młodszy 2007 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 668 803 337
E-mail: tomasz.krezolek@korona-kielce.pl

Michał Sarek
I Trener drużyny Trampkarz młodszy 2007/08 "klasa sportowa Sp nr 27"
Tel. 792 304 501
E-mail: michal.sarek@korona-kielce.pl

Bartłomiej Strzębski
II Trener drużyny Trampkarz młodszy 2007/08 "klasa sportowa Sp nr 27"
Tel. 880 816 595
E-mail: bartlomiej.strzebski@korona-kielce.pl

Piotr Dutkieiwcz
II Trener drużyny Trampkarz starszy 2006 
Tel. 665 585 564
E-mail: piotr.dutkiewicz@korona-kielce.pl

Piotr Dutkiewicz

I Trener drużyny CJL U15 "klasa sportowa Sp nr 27"
Rocznik 2006 klasa sportowa
Tel. 665 585 564
E-mail: piotr.dutkiewicz@korona-kielce.pl

Paweł Mech
II I Trener drużyny CJL U15
Tel. 508 176 399
E-mail: pawel.mech@korona-kielce.pl


Trener przygotowania motorycznego
Tel. 
E-mail: 

ZESPÓŁ ŻÓŁTO-CZERWONEGO PRZEDSZKOLA

Roczniki 2015

Maria Tarczyńska tel. 535 868 613 oraz Marlena Kasprzyk tel. 516 452 104 

Roczniki 2016

Sławomir Grusznis tel. 796 354 710 oraz Szymon Szymaszek 511 344 374

Partnerzy