Kontakt

Kielecki Klub Piłkarski Korona z siedzibą w Kielcach wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000029198.

Numer Identyfikacji Podatkowej PL 959-14-87-227

Adres: 25-033 Kielce, ul. Ściegiennego 8

NIP: 959-14-87-227

REGON: 292418606

Dane kontaktowe:

Prezes stowarzyszenia KKP Korona Kielce: Robert Stachura

e:mail: robert.stachura@kkp-korona.pl, tel. +48 697 774 443

Dyrektor sportowy KKP Korona Kielce: Marcin Gawron

e:mail: marcin.gawron@kkp-korona.pl,, tel. +48 698 565 464

Sekretarz KKP Korona: Łukasz Karwowski 

email: lukasz.karwowski@kkp-korona.pl,, tel. +48 794 984 081

TRENERZY KOORDYNATORZY:

"Żółto-czerwone przedszkole" - koordynator Jerzy Marzec

E-mail: jerzy.marzec@kkp-korona.pl,, tel.512 292 923

Trener kordynator Maciej Śmiech 

E-mail: maciej.smiech@kkp-korona.pl,tel. 502 916 058

Trener koordynator Mariusz Słabiak 

E-mail: mariusz.slabiak@kkp-korona.pl, tel.570 480 552

TELEFONY KONTAKTOWE DO TRENERÓW POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII WIEKOWYCH

 

ZESPÓŁ ŻÓŁTO-CZERWONEGO PRZEDSZKOLA

Roczniki 2017

Łukasz Tarka 886 341 185

Roczniki 2016

Szymon Szymaszek 511 344 374 oraz Łukasz Tarka 886 341 185

Sławomir Grusznis

Trener drużyny Żak młodszy 2014 "kadra złota/srebrna"
Tel. 796 354 710
E-mail: michal.kostucha@kkp-korona.pl

Michał Sarek

Trener drużyn Żak Młodszy 2014 "kadra złota/srebrna"
Tel. 792 304 501
E-mail: michal.sarek@kkp-korona.pl

Karol Markowski
I Trener drużyny  2013 "kadra złota/srebrna"
Tel. 509 818 940
E-mail: karol.markowski@kkp-korona.pl

Karol Nieszporek 
II Trener drużyny 2013 "kadra złota/srebrna"

Tel. 661 142 673
E-mail: karol.nieszporek@kkp-korona.pl

Magdalena Pawlik

Trener drużyny  2013 "kadry brązowe"
Tel. 886 641 558
E-mail: magdalena.pawlik@kkp-korona.pl

Marek Parzyszek

I Trener drużyny 2012 "kadra złota/srebrna"
Tel. 603 375 129
E-mail: marek.parzyszeki@kkp-korona.pl

Rafał Kowalski
II Trener drużyny 2012 "kadra złota/srebrna"
Tel. 664 557 416
E-mail: rafal.kowalski@kkp-korona.pl

Łukasz Gągorowski
Trener drużyny  2012 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 603 194 384
E-mail: lukasz.gagarowski@kkp-korona.pl

Michał Kostucha

I Trener drużyny 2011 "kadra złota/srebrna"
Tel. 880 240 414
E-mail: michal.kostucha@kkp-korona.pl

Michał Kulik 

Trener drużyny 2011 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 784 127 408
E-mail: michal.kulik@kkp-korona.pl

Paweł Mech
I Trener drużyny  2010 "kadra złota/srebrna"
Tel.508 176 399
E-mail: pawel.mech@kkp-korona.pl

Patryk Bednarski

II Trener drużyny  2010 "kadra złota/srebrna"
Tel. 576 035 204
E-mail: patryk.bednarski@kkp-korona.pl

Andrzej Sulak
Trener drużyny  2010 "kadra brązowa/otwarta"
Tel. 692 961 551
E-mail: andrzej.sulak@kkp-korona.pl

Mikolaj Pełka 
I Trener drużyny 2009 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 505 353 510
E-mail: mikolaj.pelka@kkp-korona.pl

Maciej Kwiatkowski
II Trener drużyny  2009 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 509 035 506
E-mail: maciej.kwiatkowski@kkp-korona.pl

Cezary Jesiołowski

Trener drużyn rocznika 2009 "kadry złote i srebrne/otwarte"

Tel. 693 374 324
E-mail: cezary.jesiolowski@kkp-korona.pl

Rafał Kruk

I Trener drużyny 2008
Tel. 505 181 616
E-mail: rafal.kruk@kkp-korona.pl

Szymon Szymaszek
II Trener drużyny 2008
Tel. 511 344 374
E-mail: szymon.szymaszek@kkp-korona.pl

Łujasz Gągorowski
Trener drużyny Trampkarz Starszy 2007 "grupa otwarta"
Tel. 603 194 384
E-mail: lukasz.gągorowski@kkp-korona.pl

Mikołaj Pełka

I Trener drużyny CLJ U-15  2007 "klasa sportowa SP nr 22"
Tel. 505 353 510
E-mail: mikolaj.pelka@kkp-korona.pl

Michał Sarek
I Trener drużyny Trampkarz Starszy 2007/08 "klasa sportowa Sp nr 27"
Tel. 792 304 501
E-mail: michal.sarek@kkp-korona.pl

Bartłomiej Strzębski
II Trener drużyny Trampkarz Starszy 2007/08 "klasa sportowa Sp nr 27"
Tel. 880 816 595
E-mail: bartek.strzebski@kkp-korona.pl

Michał Stachura

I Trener drużyny Junior Młodszy 2006 
Tel. 694 263 318
E-mail: michal.stachura@kkp-korona.pl

 



Partnerzy