Kadra

Marcin Gawron
Trener koordynator ds. szkolenia
Tel. 698 565 464
E-mail: marcin.gawron@korona-kielce.pl

Rafał Nowiński
Trener drużyny Żak młodszy 2009
Rocznik 2009 grupa wiodąca
Tel. 693 143 106
E-mail: rafal.nowinski@korona-kielce.pl

Maciej Kwiatkowski
Trener drużyny Żak 2009
Rocznik 2009 grupa uzupełniająca
Tel. 509 035 506
E-mail: maciej.kwiatkowski@korona-kielce.pl
 

Michał Sarek
Trener drużyny Żak młodszy 2009
Rocznik 2009 grupa uzupełniająca
Tel.792 304 501
E-mail: michal.sarek@korona-kielce.pl

Michał Kostucha
Trener drużyny Żak starszy 2008
Rocznik 2008 grupa wiodąca
Tel. 880 240 414
E-mail: michal.kostucha@korona-kielce.pl

Maciej Śmiech
Trener drużyny Żak starszy 2008
Rocznik 2008 grupa uzupełniająca
Tel. 502 916 058
E-mail: maciej.smiech@korona-kielce.pl

Marek Szabla
Trener drużyny Orlik młodszy 2007
Rocznik 2007 grupa wiodąca
Tel.604 309 296
E-mail: marek.szabla@korona-kielce.pl

Marek Parzyszek
Trener drużyny Orlik młodszy 2007
Rocznik 2007 grupa uzupełniająca
Tel. 603 373 129
E-mail: marek.parzyszeki@korona-kielce.pl

Piotr Kaczmarczyk
Trener drużyny Orlik młodszy 2007
Rocznik 2007 grupa uzupełniająca
Tel. 668 010 998
E-mail: piotr.kaczmarczyk@korona-kielce.pl

Rafał Kruk
Trener drużyny Orlik starszy 2006
Rocznik 2006 grupa wiodąca
Tel. 505 181 616
E-mail: rafal.kruk@korona-kielce.pl

Piotr Dutkiewicz
Trener drużyny Orlik starszy 2006
Rocznik 2006 grupa uzupełniająca
Tel. 665 585 564
E-mail: piotr.dutkiewicz@korona-kielce.pl

Bartek Strzębski
Trener drużyny Młodzik młodszy 2005
Rocznik 2005 klasa sportowa
Tel.880 816 595
E-mail: Bartek.strzebski@korona-kielce.pl

Marcin Buras
Trener drużyny Młodzik starszy 2004
Rocznik 2004 klasa sportowa
Tel.667 929 291
E-mail: marcin.buras@korona-kielce.pl

Mariusz Słabiak
Trener drużyny Trampkarz młodszy 2003
Rocznik 2003 klasa sportowa
Tel. 502 704 313
E-mail: mariusz.slabiak@korona-kielce.pl


Mikołaj Pełka
Trener drużyny Trampkarz starszy 2002
Rocznik 2002 klasa sportowa
Tel. 505 353 510
E-mail: mikolaj.pelka@korona-kielce.pl

 

Tomasz Krężołek
Trener drużyny Junior młodszy 2001
Rocznik 2000 klasa sportowa
Tel. 668 803 337
E-mail: tomasz.krezolek@korona-kielce.pl

 

Partnerzy