Kadra

Kadra Orliki 2008

Kadra złota   

                                                                  

1.Bilski Jacek                        

2.Czwartosz Dawid               

3.Galera Przemysław            

4.Iwan Jakub                         

5.Kwiecień Karol                  

6. Strzelec Radosław             

7.Lechowski Tymoteusz       

8.Michta Bartosz                   

9.Mazur Fabian                     

10.Nowak Marcel                 

11.Plisak Patryk                    

12.Popeć Oliwier                  

13.Sabat Bartosz                               

14.Szymański Bartłomiej     

15. Wojciechowski Krzysztof  

16.Zasobniak Natan                            

                         

Kadra srebrna  

                                                          

1. Bobra Jakub                                  

2. Czekaj Aleksander                        

3. Furmanek Karol                            

4. Gil Jan                                           

5. Janiak Mikołaj                                                                 

6.Jewiarz Wiktor                               

7. Kamizela Jakub                                                                           

8.Komada Albert                                                                             

9. Kośmicki Alan                              

10. Kowalski Antoni                                                                        

11.Krawczyk Mateusz                                                                     

12.Kula Mikołaj                                                                              

13. Kępa Bartłomiej                         

14. Kuligowski Aleksander              

15. Stuglik Ignacy                             

16. Szczekutowicz Dawid                 

17. Ślusarczyk Adrian                      

18. Wypych Maciej                          

19. Zięba Oliwier                                                                             

 

 Kadra brązowa

  1. Bąk Stanisław
  2. Bęben Bartłomiej
  3. Czarnecki Jakub
  4. Dąbrowski Krzysztof
  5. Drozdowicz Oliwier
  6. Frankowicz Filip
  7. Góra Eryk
  8. Góral Aleksander
  9. Idzik Aleksander
  10. Jarczyński Marcin
  11. Kondras Oskar
  12. Koryciński Alex
  13. Krawczyk Maciej
  14. Kruszyński Dominik
  15. Kubik Jan
  16. Kuroś Maciej
  17. Małkowski Sebastian
  18. Matysek Krzysztof
  19. Misztal Michał
  20. Silivanov Kyrylo
  21. Strojny Paweł
  22. Wieczorek Oliwier
  23. Wiśniewski Patryk
  24. Zawadzki Jakub

Trener: Szymon Szymaszek


Partnerzy