Aktualności

29.04.2016

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Robert Wójcik podał listę zawodników powołanych na turniej UEFA Development, w trakcie którego zostaną rozegrane następujące mecze: Polska – Białoruś oraz Polska – Szwajcaria. Wśród powołanych znalazł się Paweł Sokół z KKP Korona...

27.04.2016

W sobotę 23 kwietnia żółto-czerwone Żaki rocznika 2007 nie mieli sobie równych na turnieju piłkarskim w Dąbrowie Górniczej. Drużyna trenera Strzębskiego po dobrej i skutecznej grze zajęła I miejsce. „Super snajperem” Majka Kamil, zdobywca ośmiu goli. Gratulacje!

27.04.2016

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił nazwiska zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną. Wśród powołanych zawodników znalazł się zawodnik KKP Korona Kielce, Olaf Tomasik.

26.04.2016

Atmosfera piłkarskiego święta, grill oraz upominki dla każdego uczestnika turnieju wszystko to sprawiło, że w minioną sobotę każdy z uczestników turnieju towarzyskiego Orlików wyjechał z Kielc z mocą niezapomnianych piłkarskich wrażeń. Zapraszamy do "Korona Junior TV" na krótki...

26.04.2016

Pewne zwycięstwo Młodzików w Skarżysku, „hattrick” Rybusa w Sandomierzu oraz ciekawy mecz Trampkarzy w Kielcach z Rodziną to wydarzenia minionego weekendu. Jak co tydzień w prezentujemy wyniki oraz spostrzeżenia trenerów na temat gry swoich drużyn.

Partnerzy