Aktualności

13.06.2016

Ogromnego wyróżnienia dostąpili uczniowie Gimnazjum numer 10 w Kielcach. Na zaproszenie prezydenta Polski Andrzeja Dudy, polecieli wraz z nim na niedzielny mecz mistrzostw Europy do Francji, gdzie reprezentacja naszego kraju zagrała z Irlandią Północną. Spotkanie zakończyło się...

08.06.2016

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji z III edycji Memoriału Pamięci Kamila Kaczmarczyka. Tym razem zmagania młodych piłkarzy zarejestrowała kamera z drona. Oglądajcie naprawdę warto!

07.06.2016

W poprzedni weekend na stadionie przy ulicy Prostej w Kielcach odbył się III Memoriał Pamięci Kamila Kaczmarczyka, tragicznie zmarłego w 2013 roku piłkarza grup młodzieżowych Korony Kielce. W rozgrywkach chłopców z rocznika 2004 najlepsi okazali się gospodarze. Ogółem w zmaganiach...

06.06.2016

Nasze najmłodsze drużyny Żaków oraz Orlików pewnie zmierzają do finału swoich rozgrywek. Zarówno podopieczni duetów trenerskich Kruk-Kostucha jak i Szabla-Strzębski nie dają rywalom żadnych szans pewnie wygrywając mecz za meczem. Zapraszamy do poznania najmłodszych strzelców Korony!

02.06.2016

Często mówi się, że pewne dary przechodzą z ojca na syna. I wydaje się, że nie inaczej jest w przypadku Nikodema i Kamila Kuzerów. Syn byłego kapitana Korony trenuje w drużynie Żaków kieleckiego klubu i zbiera wiele superlatyw. Ale swoją przygodę z piłką dopiero rozpoczyna!

Partnerzy