Aktualności

15.10.2020

W miniony weekend mimo niesprzyjającej aury koroniarskie drużyny Żaków oraz Orlików dzielnie walczyły o jak najlepsze rezultaty. O tym jaki im poszło szeroko relacjonują trenerzy prowadzący. Zapraszamy do co tygodnioego raportu ŚZPN.

12.10.2020

Ciężki bój w Starachowicach, kanonada w derbach Kielc oraz podział punktów we Włoszczowie to najważniejsze wydarzenia minionej kolejki. Zapraszamy na szeroką relację przygotowaną przez trenerów prowadzących.

08.10.2020

"Dumni po meczach, radośni po zwycięstwach", czyli bardzo udany weekend z rozgrywkami turniejowymi ŚZPN. Nasze najmłodsze drużyny Żaków oraz Orlików zaprezentowały się bardzo udanie prezentując widowiskowy i skuteczny futbol. Zapraszamy do szerokiej relacji przygotowanej przez...

08.10.2020

Drodzy Rodzice, zawodnicy KKP Korona. Trwa głosowanie w ramach Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Zachęcamy do oddania swojego głosu szczególnie na dwa projekty, które są powiązane z rozwojem i promowaniem sportu, a zwłaszcza piłki nożnej. Jednym z głównych celów jest...

05.10.2020

Kolejna wygrana w Centralnej Lidze Juniorów, niespodziewana porażka Trampkarza Młodszego i derby Kielc dla KKP Korona, tak w skrócie można podsumować miniony weekend żółto-czerwonych drużyn.

Partnerzy