Aktualności

14.06.2016

Drodzy Rodzice, zawodnicy oraz sympatycy młodzieżowych drużyn Korony Kielce . Pięknie dziękujemy za oddanie głosów na projekt pt."Orlik pod dachem". Dziś już jest pewne, że po wielu latach starań dzięki Waszym głosom w naszym regionie powstanie pierwszy tego typu obiekt piłkarski.

13.06.2016

Ligowe zmagania koroniarzy powoli zmierzają ku końcowi. Pierwszy tytuł mistrzowski celebruje drużyna Trampkarzy trenera Mikołaja Pełki. Zapraszamy do „Raportu ligowego” w, którym min. szeroka relacja ostatniego meczu podopiecznych trenera Mariusza Słabiaka.

13.06.2016

Ogromnego wyróżnienia dostąpili uczniowie Gimnazjum numer 10 w Kielcach. Na zaproszenie prezydenta Polski Andrzeja Dudy, polecieli wraz z nim na niedzielny mecz mistrzostw Europy do Francji, gdzie reprezentacja naszego kraju zagrała z Irlandią Północną. Spotkanie zakończyło się...

08.06.2016

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej relacji z III edycji Memoriału Pamięci Kamila Kaczmarczyka. Tym razem zmagania młodych piłkarzy zarejestrowała kamera z drona. Oglądajcie naprawdę warto!

07.06.2016

W poprzedni weekend na stadionie przy ulicy Prostej w Kielcach odbył się III Memoriał Pamięci Kamila Kaczmarczyka, tragicznie zmarłego w 2013 roku piłkarza grup młodzieżowych Korony Kielce. W rozgrywkach chłopców z rocznika 2004 najlepsi okazali się gospodarze. Ogółem w zmaganiach...

Partnerzy