Aktualności

01.02.2016

W minioną niedzielę w Mniowie odbył się III halowy memoriał poświęcony pamięci tragicznie zmarłego piłkarza "KKP Korona" , Kamila Kaczmarczyka. Jak co roku w turnieju uczestniczyli między innymi rodzice Kamila Kaczmarczyka - Irena i Krzysztof oraz jego rodzeństwo. Nie zabrakło także...

27.01.2016

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" w postaci przekazania 1% podatku od osób fizycznych. Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia, a więc na szkolenie dzieci i młodzieży.

27.01.2016

W pierwszym tygodniu ferii młodzi "Koroniarze" rocznika 2004 uczestniczyli w stacjonarnym obozie dochodzeniowym. Podczas obozu chłopcy rozegrali serię gier kontrolnych oraz wzięli udział w turnieju halowym, który odbył się w Staszowie.

25.01.2016

Znakomitą grę zaprezentowali w Częstochowie młodzi „Koroniarze” rocznika 2005 . W „Noworocznym Turnieju Halowym” podopieczni trenera, Pawła Czai zajęli I miejsce odnosząc komplet zwycięstw. Dodatkowo indywidualne wyróżnienie dla najlepszego bramkarza przypadło Naszemu...

25.01.2016

W minioną niedzielę największa na Świecie piłkarska szkoła FC Barcelony, organizowała w Warszawie serię turniejów dla najbardziej uzdolnionych młodych talentów z całej Polski. Wśród zaproszonych byli także przedstawiciele KKP Korona Kielce, rocznik 2007.

Partnerzy