Aktualności

01.02.2021

Kielecki Klub Piłkarski Korona ma za sobą bardzo udany weekend. W sobotę w rozgrywkach w ramach turnieju o Puchar Prezesa PZPN, gdzie stawką był wyjazd na ogólnopolski turniej do Warszawy, nasza drużyna nie dała szans rywalom. KKP Korona I odniósł komplet zwycięstw, tracąc zaledwie...

29.01.2021

Przed nami bardzo emocjonujący weekend. Nasze drużyny staną przed szansą wyjazdu do Warszawy. Jednak, aby do tego doszło w turnieju finałowym trzeba zagrać na 100 procent swoich możliwości, ponieważ rywale z pewnością będą walczyć ze wszystkich sił.

28.01.2021

Zapraszamy na rozmowę z wychowankiem KKP Korona Karolem Angielskim, z którego dowiecie się m.in. o turnieju w którym Koroniarze pokonali słynny Lyon, u kogo trenował Karol i jak to się stało, że zadebiutował w tak młodym wieku w ekstraklasie. Zachęcamy do lektury!

27.01.2021

Nasze drużyny zanotowały bardzo pracowity weekend. W sobotę turniej w ramach Pucharu Prezesa ŚZPN zorganizowała drużyna Orlęta Kielce, a już w niedziele nasz zespół musiał udać się do Morawicy. Koncertowa gra naszych zespołów poskutkowała wieloma wysokimi zwycięstwami.

26.01.2021

Kolejny weekend za nami i kolejne ciekawe mecze kontrolne w wykonaniu naszych zespołów. Koroniarze w meczach z silnymi drużynami starają się jak najlepiej przygotować do rundy wiosennej, która zbliża się wielkimi krokami.

Partnerzy