Aktualności

16.02.2021

Zawodnicy z niedosytem, lecz jednak z bagażem doświadczeń wracają z Turnieju Ogólnopolskiego w Warszawie. Była to dla nich niezapomniana piłkarska przygoda. Młodzi Koroniarze walczyli w każdym meczu, godnie reprezentując żółto-czerwone barwy, jednak zabrakło im szczęścia i...

16.02.2021

Srebrne medale na szyi to na pewno wyjątkowo miłe uczucie, ale jak opisać wrażenie skoro sam Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Zbigniew Boniek podchodzi do naszych trenerów i chwali postawę Koroniarzy w turnieju? To na pewno momenty do zapamiętania na bardzo długo. Zapraszamy...

15.02.2021

Nasi zawodnicy jak co weekend, rozegrali serię gier kontrolnych z mocnymi rywalami. Kolejny etap przygotowań do zbliżających się meczów o ligowe punkty przynosi coraz większe nadzieję na dobre wyniki naszych drużyn.

15.02.2021

W dniu 13.02.2021 drużyna KKP Korona III Kielce i KKP Korona IV Kielce kadra złota i srebrna rocznik 2011 uczestniczyła w trzecim "Turnieju o Puchar Prezesa ŚZPN " zorganizowanym przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

15.02.2021

To były prawdziwe sportowe emocję które dzięki naszej drużynie mogliśmy przeżywać w dniu wczorajszym. W Warszawie nasza zespół pokazała kawał prawdziwego futbolu i po zakończonym turnieju chłopcy mogli się cieszyć ze srebrnych medali.

Partnerzy