Aktualności

22.02.2021

To był półfinał pełen emocji dla KKP Korona. Mimo, że Koroniarze pewnie wygrali w pierwszym meczu, to w kolejnych spotkaniach, mimo sytuacji, wkradła się mała nerwowość i nie wszystkie rezultaty poszły po myśli podopiecznych Michała Kostuchy i Michała Stachury. Na szczęście nasi...

19.02.2021

Trener Łukasz Gągorowski w minionym tygodniu rozegrał dwa ciekawe sparingi, aby zobaczyć jak na tle silnych drużyn wygląda jego zespół i co należy poprawić przed meczami o ligowe punkty

18.02.2021

Co o sukcesie w Pucharze Prezesa PZPN w kategorii U-12 sądzą jego architekci? Zapraszamy na rozmowę z trenerami rocznika 2009 Maciejem Kwiatkowskim i Mikołajem Pełką.

17.02.2021

Nasi zawodnicy w zeszłą sobotę rozegrali drugi turniej w ramach rozgrywek o Puchar Prezesa ŚZPN. W grupie trzeciej jesteśmy na półmetku zmagań i z niecierpliwością czekamy na końcowe rozstrzygnięcia.

17.02.2021

Kadra srebrna sobotni poranek spędziła na hali sportowej w Kostomłotach, rozgrywając swój II turniej o Puchar Prezesa ŚZPN. Nasi zawodnicy mają przed sobą dużo pracy, ponieważ trenerzy widzą sporo mankamentów w grze swojego zespołu.

Partnerzy