Aktualności

04.10.2016

W miniony weekend do boju po raz pierwszy ruszyły nasze najmłodsze drużyny, rocznika 2008 oraz 2009. Chłopcy doświadczyli zarówno pierwszych zwycięstw jak i porażek. Jak relacjonuje opiekun najmłodszych Koroniarzy trener, Paweł Pacanowski – Zwycięstwa cieszą, a porażki uczą.

03.10.2016

Podział punktów w świętokrzyskich derbach Juniorów oraz udany rewanż Orlików z KSZO Ostrowiec to wydarzenia ostatniej kolejki ligowej. Ponadto w raporcie informacje o występach drużyn Trampkarzy i Młodzików. Zapraszamy do ligowego raportu.

02.10.2016

W minioną sobotę chłopcy rocznika 2006, grupa „zielona” spotkali się towarzysko w Mniowie z drużyną Victorii. Po meczu trener, Piotr Dutkiewicz nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych. Jak sam mówi – chłopcy wykazali się nie tylko znakomitą skutecznością, ale...

30.09.2016

W piątek do Kielc zawitały Akademie Klasy Ekstra – cykliczny projekt Fundacji Ekstraklasy oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki odbywający się w miejscowościach klubów z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Na stadion przy ulicy Prostej przyszło multum dzieci, a zabawy było co niemiara!

29.09.2016

W kolejnych turniejach organizowanych przez ŚZPN najmłodsi Koroniarze nie mieli sobie równych. Prawdziwą kanonadą strzelecką popisała się drużyna Orlików młodszych trenera, Marka Parzyszka. Relację z tego turnieju zarejestrowała kamera „Korona Junior TV”. Zapraszamy.

Partnerzy