Aktualności

17.06.2016

W najbliższy poniedziałek 20 czerwca zapraszamy na festyn rodzinny "Ekstra Dzień" organizowany w ramach Akademii Klasy Ekstra. Na najmłodszych czekają min: sportowe konkursy oraz proste gry i zabawy sprawnościowe. Początek o godz. 10.00 na boiskach Miejskiego Szkolnego Ośrodka Sportu w...

17.06.2016

Heroiczną walkę stoczyli młodzi zawodnicy rocznika 2006 w „Minimistrzostwach”. W półfinale podopieczni trenera Rafał Kruka dopiero po rzutach karnych przegrali walkę o finał. Na pocieszenie młodzi koroniarze w barwach Portugalii w meczu o 3 miejsce pokonali drużynę Francji 5:1!

14.06.2016

Drodzy Rodzice, zawodnicy oraz sympatycy młodzieżowych drużyn Korony Kielce . Pięknie dziękujemy za oddanie głosów na projekt pt."Orlik pod dachem". Dziś już jest pewne, że po wielu latach starań dzięki Waszym głosom w naszym regionie powstanie pierwszy tego typu obiekt piłkarski.

13.06.2016

Ligowe zmagania koroniarzy powoli zmierzają ku końcowi. Pierwszy tytuł mistrzowski celebruje drużyna Trampkarzy trenera Mikołaja Pełki. Zapraszamy do „Raportu ligowego” w, którym min. szeroka relacja ostatniego meczu podopiecznych trenera Mariusza Słabiaka.

13.06.2016

Ogromnego wyróżnienia dostąpili uczniowie Gimnazjum numer 10 w Kielcach. Na zaproszenie prezydenta Polski Andrzeja Dudy, polecieli wraz z nim na niedzielny mecz mistrzostw Europy do Francji, gdzie reprezentacja naszego kraju zagrała z Irlandią Północną. Spotkanie zakończyło się...

Partnerzy