Aktualności

10.03.2016

Bardzo udanie zaprezentowała się młoda drużyna Żaków rocznika 2007 w meczu towarzyskim w Mielcu. Chłopcy trenera Marka Szabli całkowicie zdominowali kolegów z „mieleckiej Stali”. Skutecznością „błysnął” Stępień Antonii, zdobywca 6 goli.

08.03.2016

Podopieczni trenera Bartłomieja Strzębskiego wzięli udział w turnieju halowym w Dębicy. Młodym „Koroniarzom” przytrafiły się mecze „słabsze i lepsze”, ale jak mówi trener to nie wynik jest teraz najważniejszy.

07.03.2016

Po ciekawym meczu w Tomaszowie Mazowieckim nasi Trampkarze pokonali w meczu kontrolnym drużynę "Mazovii" 2:0. Dzięki dobrej postawie w bramce Jakuba Ojrzyńskiego podopieczni trenera, Pełki zdołali utrzymać korzystny rezultat do końca spotkania.

07.03.2016

W sobotnie popołudnie drużyna Juniorów młodszych podejmowała u siebie zespół warszawskiej "Polonii". Mimo naporu gości w pierwszej połowie podopieczni trenerów, Mariusza Słabiaka i Tomasza Krężołka schodzili z boiska nie pokonani wygrywając 3:0!

05.03.2016

Dobry skrzydłowy musi świetnie radzić sobie w pojedynkach jeden na jednego. O czym powinni pamiętać piłkarze, żeby je wygrywać? Mówi o tym Bartłomiej Pawłowski, młodzieżowy reprezentant Polski, były zawodnik hiszpańskiej "Malagi" a obecnie zawodnik Korony Kielce.

Partnerzy