Aktualności

12.11.2016

Mimo, iż sezon ligowy został zakończony to praca grupach Młodzików przebiega nadal bardzo aktywnie. W ostatnim czasie trenerzy, przygotowali swoim podopiecznym serię gier wewnętrznych oraz towarzyskich.

09.11.2016

W sobotnie popołudnie na boisku sztucznym w Kielcach doszło do pojedynku na "szczycie", gdzie Korona rocznik 2003 podejmowała Granat Skarżysko. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 3:3. Wynik tego meczu miła rozstrzygnąć, która z drużyn zdobędzie pierwsze miejsce w grupie.

07.11.2016

Sprawiedliwym remisem zakończył się mecz na szczycie w ŚLJM. Po dramatycznym spotkaniu, Koroniarze w ostatniej minucie meczu zdobyli bramkę na wagę awansu do" Ligi Makroregionalnej". Na uwagę zasługuję fakt, że o rok młodsza drużyna KKP Korona na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek...

07.11.2016

Podopieczni trenera, Piotra Dutkiewicza systematycznie podnoszą swoje umiejętności piłkarskie w grach towarzyskich. Tym razem w kolejnych grach zorganizowanych przez trenera, nasi chłopcy zmierzylii się z kolegami z FA Kielce.

07.11.2016

W dniu 05.11 na treningach grup żółtej i czerwonej rocznika 2008 została przeprowadzona comiesięczna "Talentiada". Zawodnicy prezentowali duże zaangażowanie w grę, a każdy z nich walczył do końca o jak najlepszy rezultat. Wyniki pierwszej piątki prezentujemy poniżej.

Partnerzy