Aktualności

05.05.2021

Nasi Juniorzy i Młodzicy bardzo udanie rozpoczęli zmagania w swojej lidze. Trzy mecze i trzy zwycięstwa na pewno dodadzą pewności siebie i nasi zawodnicy w kolejnych spotkaniach wybiegną po kolejne trzy punkty.

04.05.2021

Nasza drużyna w sobotni poranek udała się to Skarżyska na pierwszy turniej półfinałowy w kategorii Orlika Młodszego. Nasza „jedynka” spisała się znakomicie wygrywając wszystkie spotkania, tracąc tylko jedną bramkę.

04.05.2021

Nasi Trampkarze w miniony weekend wybiegli na zieloną murawę, aby rywalizować o pierwsze punkty w tegorocznej lidze. Nasze drużyny spisały się bardzo dobre wygrywając trzy z czterech spotkań.

03.05.2021

W minionym tygodniu rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia z naszymi zawodnikami z zakresu psychologii pozytywnej w sporcie. Pani Weronika Nowakowska była zadowolona z postawy Koroniarzy i ich zaangażowania na zajęciach.

02.05.2021

Koroniarze w sobotni poranek udali się do Nowego Sącza na mecz mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Spotkanie zakończyło się remisem, ale podopieczni Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha dążyli do samego końca, aby przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. W ostatniej...

Partnerzy