Aktualności

27.04.2016

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił nazwiska zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną. Wśród powołanych zawodników znalazł się zawodnik KKP Korona Kielce, Olaf Tomasik.

26.04.2016

Atmosfera piłkarskiego święta, grill oraz upominki dla każdego uczestnika turnieju wszystko to sprawiło, że w minioną sobotę każdy z uczestników turnieju towarzyskiego Orlików wyjechał z Kielc z mocą niezapomnianych piłkarskich wrażeń. Zapraszamy do "Korona Junior TV" na krótki...

26.04.2016

Pewne zwycięstwo Młodzików w Skarżysku, „hattrick” Rybusa w Sandomierzu oraz ciekawy mecz Trampkarzy w Kielcach z Rodziną to wydarzenia minionego weekendu. Jak co tydzień w prezentujemy wyniki oraz spostrzeżenia trenerów na temat gry swoich drużyn.

25.04.2016

Coraz więcej się dzieje w "Korona Junior TV". Już teraz na naszym kanale można oglądać kolejne zmagania drużyn Żaków. A już niebawem zaprezentujemy kolejny materiał, w którym przedstawimy kulisy turnieju towarzyskiego Orlików. Zapraszamy!

24.04.2016

W połowie kwietnia drużyny trenerów Krzysztofa Mądzika i Marka Parzyszka z rocznika 2008 brały udział w „Festiwalu piłkarskim w Hali Krosno”. Rozgrywki rozegrano systemem każdy z każdym, mające na celu dać młodym adeptom jak najwięcej czasu i radości z gry ....

Partnerzy