Aktualności

18.05.2021

Mimo grania dwóch naszych drużyn w wyższej kategorii wiekowej i przewagi fizycznej rywali, Koroniarze nie dają za wygraną i w każdym meczu walczą o trzy punkty. W minionej kolejce nasi trampkarze spisali się znakomicie wygrywając wszystkie swoje mecze.

17.05.2021

Do Lublina, nasza drużyna wybrała się podbudowana ostatnimi dobrymi wynikami w Centralnej Lidze Juniorów. Do meczu z BKSem Koroniarze przystąpili niezwykle zmotywowani, lecz niestety musieli uznać wyższość gospodarzy. Mimo porażki nasza drużyna utrzymuje bardzo wysokie trzecie miejsce...

14.05.2021

Kolejne powołania dla naszych zawodników z rocznika 2007 i 2008. Jednak zanim o powołanych Koroniarzach warto wspomnieć o ostatnich potyczkach naszego województwa, które mierzyło się z kadrą Łódzkiego ZPNu. W obu rocznikach nasze drużyny odniosły bardzo ważne zwycięstwa. Cieszy nas...

13.05.2021

Nasze Orliki z rocznika 2010 wybiegły na boiska w Chęcinach, Kielcach i Starachowicach, aby rywalizować o pierwsze punkty tej wiosny. Trenerzy są zadowoleni z postawy Koroniarzy, chociaż widzą jeszcze mankamenty w grze swoich zespołów.

13.05.2021

Nasze Żaki Młodsze również w miniony weekend zainaugurowały swoje rozgrywki. Na zieloną murawę wybiegły zespoły KKP Korona I, KKP Korona V i KKP Korona VI. Jak poszło naszym zespołom? Zapraszamy do relacji.

Partnerzy