Aktualności

20.05.2021

Nasi zawodnicy dzielnie walczą z rywalami od siebie nawet dwa lata starszymi. Po dobrym początku rundy, w Starachowicach musieliśmy uznać wyższość gospodarzy, którzy w samej końcówce przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść.

20.05.2021

Nasi młodzicy starsi jak i młodsi w każdym meczu starają się zaprezentować jak najlepiej. Na pewno na wyróżnienie zasługuje kl. sportowa z rocznika 2009, która w tegorocznych zmaganiach nie straciła nawet bramki. Rocznik 2010 po pierwszych dwóch nieco mniej udanych kolejkach, pewnie...

19.05.2021

Nasze żaki z grupy złotej i srebrnej miały bardzo pracowity weekend. Aż trzy turnieje w Mniowie, Busku i Końskich, gdzie nasze drużyny rywalizowały o turniejowe punkty.

19.05.2021

Nasze żaki starsze świetnie poradziły sobie w wyjazdowych turniejach. W półfinale A w Nowinach nasza „jedynka” odniosła komplet zwycięstw, zaś w Półfinale B Koroniarze zremisowali tylko jedno spotkanie, a w pozostałych pewnie sięgali po 3 punkty.

18.05.2021

Zawodnicy z grupy złotej i srebrnej rozegrali kolejne turnieje w ramach rozgrywek organizowanych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Nasze drużyny zaprezentowały się z dobrej strony i z niecierpliwością czekamy na zakończenie rozgrywek, które wyłonią tegorocznych finalistów.

Partnerzy