Aktualności

19.10.2016

Po uroczystym losowaniu przyszedł czas wcielić w życie założenia projektu Koroniarskiego Ambasadora. Żółto-czerwoni piłkarze rozpoczęli już treningi z drużynami Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona Kielce. Dzieciaki na ten moment czekały już kilka tygodni. I warto było! Bo na...

18.10.2016

W sobotę 15 października drużyna KKP Korona Kielce, rocznik 2006 wzięła udział w turnieju organizowanym przez Akademię Piłkarską Wisły Kraków. W rywalizacji 16 drużyn z całej Polski, podopieczni trenera, Rafała Kruka uplasowali się na 3 miejscu podium.

17.10.2016

W miniony weekend dobiegły końca turniejowe zmagania ŚZPN. Bezkonkurencyjne okazały się drużyny Orlików młodszych, rocznika 2007. Podopieczni trenerów, Marka Parzyszka i Marka Szabli uplasowali się na 1 miejscu w sowich grupach.

17.10.2016

Nasze zespoły nie zwalniają tempa. W raporcie ligowym przedstawiamy strzelców bramek dla koroniarskich drużyn: Juniorów, Trampkarzy oraz Młodzików. Na uwagę zasługuje znakomita postawa Orlików, którzy rywalizując ze starszymi kolegami odnoszą kolejne zasłużone zwycięstwa. Brawo!

16.10.2016

Znakomicie zaprezentowała się drużyna Orlików starszych w Brodach. Podopieczni trenera, Piotra Dutkiewicza bez straty bramki zasłużenie stanęli na 1 oraz 2 stopniu podium. W "koroniarskim" finale po rzutach karnych lepsza o jedna bramkę okazała się drużyna Korona I. Gratulacje!

Partnerzy