Aktualności

07.11.2016

Podopieczni trenera, Piotra Dutkiewicza systematycznie podnoszą swoje umiejętności piłkarskie w grach towarzyskich. Tym razem w kolejnych grach zorganizowanych przez trenera, nasi chłopcy zmierzylii się z kolegami z FA Kielce.

07.11.2016

W dniu 05.11 na treningach grup żółtej i czerwonej rocznika 2008 została przeprowadzona comiesięczna "Talentiada". Zawodnicy prezentowali duże zaangażowanie w grę, a każdy z nich walczył do końca o jak najlepszy rezultat. Wyniki pierwszej piątki prezentujemy poniżej.

02.11.2016

Na ten moment dzieciaki z "żółto-czerwonego przedszkola" czekały od kilku tygodni. Najmłodszych zawodników z grupy złotej odwiedzili Ambasadzorzy: Jacek Kiełb, Maciej Gostomski oraz Vladislav Gabovs. W nowej roli piłkarze poradzili sobie znakomicie aktywnie uczestnicząc we wszystkich...

01.11.2016

Powoli rozgrywki ligowe ŚZPN dobiegają końca. W swoich ostatnich meczach Koroniarze doświadczyli zarówno radości zwycięstw, jak i goryczy porażki. W co tygodniowym raporcie prezentujemy wyniki, strzelców bramek oraz pomeczowe opinie trenerów. Zapraszamy.

30.10.2016

Przed piątkowym meczem w kolejnej rundzie gier towarzyskich do walki z Koroniarzami stanęły drużyny, "Siarki Tarnobrzeg" oraz "Talencika Radom". Pierwsi formę kolegów z Siarki sprawdzili chłopcy rocznika 2002. Wieczorem do rywalizacji stanęły drużyny Żaków prowadzone przez trenerów,...

Partnerzy