Aktualności

14.06.2021

Nasze Skrzaty z rocznika 2015 (grupa niebieska) wzięły udział w turnieju organizowanym przez Basztę Rytwiany. Najmłodsi adepci mogli zmierzyć się z rówieśnikami, którzy na co dzień trenują w Baszcie Rytwiany oraz Stali Mielec. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach jednocześnie....

14.06.2021

Nasza drużyna na przedostatnią kolejkę w lidze udała się do Białej Podlaskiej. Koroniarze swój mecz rozgrywali w sobotnie przedpołudnie i spisali się znakomicie. A Już w najbliższą sobotę na zakończenie sezonu podejmiemy u siebie Hetman Zamość.

11.06.2021

Ostatnie dni były bardzo emocjonujące dla kadr województwa świętokrzyskiego w roczniku 2007 i 2008. Obie nasze drużyny walczyły o awans do najlepszej 8 w Polsce, a żeby tak się stało oba zespoły musiały wygrać swoje spotkania.

11.06.2021

W ostatnim tygodniu kolejne grupy z KKP Korona, odbyły warsztaty z zakresu psychologii pozytywnej ze sportu. Głównymi kwestiami na zajęciach były poruszane tematy z współpracy i komunikacji w grupie. Jest to bardzo istotny element dla drużyn piłkarskich, gdzie w każdym zespole przebywa...

10.06.2021

Nasze żaki młodsze zakończyły zmagania ligowe w tym sezonie. Niestety ostatnia seria gier nie należała do udanych, ale mamy nadzieję, że już w kolejnym sezonie nasi podopieczni pokażą na co ich stać.

Partnerzy