Aktualności

31.12.2016

Tradycyjnie w grudniu trenerzy oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 27 w Kielcach zorganizowali co roczny turniej piłki nożnej "Korona w szkole". W tym roku w rywalizacji udział wzięło 8 reprezentacji klas czwartych, kieleckich szkół podstawowych.

30.12.2016

Na grudniowym treningu Skrzatów pojawił się wielki przyjaciel dzieci Ambasador, Jacek Kiełb. Popularny "Ryba" przez cały trening czarował maluchów z żółto-czerwonego przedszkola. Największą frajdą treningu okazały się strzeleckie pojedynki, w których w rolę bramkarza wcielił...

28.12.2016

Trenerzy Bartek Strzębski i Rafał Nowiński stale podnoszą poprzeczkę swoim zawodnikom. Tym razem chłopcy rocznika 2005, rozegrali listopadowo-grudniową serię gier towarzyskich. Przeciwnikami młodych koroniarzy byli chłopcy krakowskiej Wisły oraz radomskie drużyny Orlika i Ajaksu.

27.12.2016

W miniony czwartek, tuż przed przerwą świąteczną, chłopcy z grupy żółtej oraz czerwonej rocznika 2008 rozegrali turnieje małych gier, w którym każdy z nich mógł wybrać, pod nazwą jakie drużyny z "Ligi Mistrzów: będzie występować. Chłopcy bardzo przykładali się do turnieju...

27.12.2016

Tuż przed świąteczną przerwą treningowa podopieczni trenera, Piotra Dutkiewicza spotkali się w towarzyskiej grze z kolegami z kieleckiej akademii PAMAF. Chłopcy zarówno jednej jak i drugiej drużyny zaprezentowali się z bardzo dobrej strony stwarzając co rusz ciekawe akcje kombinacyjne.

Partnerzy