Aktualności

10.08.2021

Kolejne nasze drużyny rozgrywają mecze kontrolne przed zbliżającą się ligą. Na pewno może cieszyć spora liczba strzelonych bramek, ale jak podkreśla trener Paweł, jego zespół musi popracować nad defensywą.

09.08.2021

Nasi zawodnicy z rocznika 2011 od tego sezonu zaczynają grę w Młodziku Młodszym z rywalami o rok starszymi, co oznacza dla nich nowy system gry w piłce 9 osobowej. Pierwsze sparingi wypadły obiecująco, a jesteśmy pewnie, że z każdym kolejnym będzie tylko lepiej.

06.08.2021

Bardzo miło nam poinformować, że kolejny partner dołącza do KKP Korona! Firma Kopi Serwis od nowego sezonu pojawi się na naszej nowej koszulce meczowej. Bardzo cieszymy się, że tak profesjonalne przedsiębiorstwo z wieloletnimi tradycjami wstępuję do naszej żółto-czerwonej rodziny!

05.08.2021

Bardzo miło nam poinformować, że firma Lewiatan kolejny rok z rzędu będzie wspierał KKP Korona jako partner główny. Logo firmy pojawi się z przodu na naszych koszulkach, w których zawodnicy naszego Klubu będą walczyć o ligowe punkty.

04.08.2021

Wraz z nowym sezonem KKP Korona podpisał umowę o współpracy z COMT COACHING CLUB. Zakres współpracy jest bardzo szeroki, a obejmuje on przede wszystkim:

Partnerzy