Aktualności

14.11.2016

W ostatnim meczu ligowym drużyna trenera, Tomasza Krężołka pewnie pokonała u siebie Naprzód Jędrzejów 9:0. Jak relacjonuje trener, od początku spotkania szansę gry otrzymali zmiennicy.

12.11.2016

Mimo, iż sezon ligowy został zakończony to praca grupach Młodzików przebiega nadal bardzo aktywnie. W ostatnim czasie trenerzy, przygotowali swoim podopiecznym serię gier wewnętrznych oraz towarzyskich.

09.11.2016

W sobotnie popołudnie na boisku sztucznym w Kielcach doszło do pojedynku na "szczycie", gdzie Korona rocznik 2003 podejmowała Granat Skarżysko. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 3:3. Wynik tego meczu miła rozstrzygnąć, która z drużyn zdobędzie pierwsze miejsce w grupie.

07.11.2016

Sprawiedliwym remisem zakończył się mecz na szczycie w ŚLJM. Po dramatycznym spotkaniu, Koroniarze w ostatniej minucie meczu zdobyli bramkę na wagę awansu do" Ligi Makroregionalnej". Na uwagę zasługuję fakt, że o rok młodsza drużyna KKP Korona na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek...

07.11.2016

Podopieczni trenera, Piotra Dutkiewicza systematycznie podnoszą swoje umiejętności piłkarskie w grach towarzyskich. Tym razem w kolejnych grach zorganizowanych przez trenera, nasi chłopcy zmierzylii się z kolegami z FA Kielce.

Partnerzy