Aktualności

02.09.2021

Zmagania ligowe zaczęliśmy już tydzień temu, ale tak naprawdę to w ten weekend wybiegną wszystkie nasze drużyny od kategorii Juniora Młodszego aż do Młodzika. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i trenerów.

02.09.2021

Pogoda w Barcicach pod koniec sierpnia dała się we znaki naszym zawodnikom. Strugi deszczu nie dawały za wygraną, ale młodzi zawodnicy dzielnie znosili trudy treningu i nie sposób było im się nudzić. Dbali także o regenerację i korzystali z takich wygód jak jacuzzi.

02.09.2021

W ostatni tydzień wakacji chłopcy z kadry złotej i srebrnej rocznika 2011 pod wodzą trenerów Michała Kostuchy i Michała Stachury przebywali na obozie piłkarskim w Barcicach. Każdego dnia młodzi piłkarze uczestniczyli w dwóch jednostkach treningowych podczas których skupiali się nad...

01.09.2021

W miniony weekend wystartowali nasi trampkarze. W Świętokrzyskiej I Lidze Trampkarza Starszego mamy dwie drużyny, które będą walczyć o jak najlepsze rezultaty. Jak poszły im pierwsze spotkania w nowym sezonie? Zapraszamy do relacji.

01.09.2021

Nasza drużyna z racji przełożenia pierwszych kolejek ligowych przez drużyny przeciwne postanowiła rozegrać mecz kontrolny z drużyną z Nowin. Jak relacjonują trenerzy, zawodnicy podeszli bardzo poważnie do spotkania i zagrali bardzo dobry mecz.

Partnerzy