Aktualności

25.10.2017

Ten weekend należał do Naszych drużyn. Młodzi Koroniarze brylowali na świętokrzyskich boiskach, pewnie inkasując kolejne ligowe punkty. Najbardziej elektryzującymi spotkaniami były świętokrzyskie derby z drużynami ostrowieckiego KSZO. Jak co tydzień, w raporcie przedstawiamy wyniki,...

22.10.2017

Drodzy Rodzice. Kielecki Klub Piłkarski "Korona" poszukuje wśród rodziców/opiekunów swoich członków osób, które zajmują się grafiką komputerową. Serdecznie zachęcamy do współpracy na rzecz rozwoju Naszych dzieci. Chętnych prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi. Z góry...

21.10.2017

Trener Michał Sarek nie daje chwili wytchnienia swoim podopiecznym. Tym razem chłopcy rocznika 2009, zmierzyli się towarzysko z kolegami z F.A. Kielce. Jak relacjonuje trener, chłopcy jednej jak i drugiej drużyny stworzyli bardzo emocjonujące widowisko.

20.10.2017

Drużyna rocznika 2008 odrobiła turniejowe zaległości. Podopieczni trenera, Rafała Kruka udanie zakończyli zmagania turniejowe, kończąc rundę zasadniczą na pozycji lidera.

18.10.2017

Niemal każdy młody chłopak grający w piłkę marzy o wielkiej karierze piłkarskiej. Najlepiej w zagranicznym klubie. Jednak sukces udaje się osiągnąć niewielu. Pierwszy krok ku wielkiej sławie zrobiło jednak kilku młodych Koroniarzy.

Partnerzy