Aktualności

27.09.2017

Podobnie jak nasze starsze drużyny, tak i najmłodsi Koroniarze, co tydzień przeżywają piłkarskie emocje w turniejach piłkarskich, które organizuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Zapraszamy do poznania najmłodszych strzelców Korony Kielce!

26.09.2017

Mimo trudnych warunków, wszystkie nasze drużyny rozegrały swoje mecze. Młodym Koroniarzom przyszło walczyć o ligowe punkty w deszczu i błocie. Jednak jak podkreślają trenerzy, mecze w takich warunkach są prawdziwą próbą piłkarskiego charakteru.

23.09.2017

Kielce po raz kolejny pobiły rekord frekwencji na imprezie zorganizowanej przez Koronę Kielce, Ekstraklasę SA i Ministerstwo Sportu. Ponad 200 dzieciaków ze szkół podstawowych rywalizowało w turnieju Ekstra Talent. Najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 39.

21.09.2017

W sobotę 16 września, Koroniarze rocznika 2003 podejmowali na swoim boisku drużynę Sandecji Nowy Sącz. Mecz rozegrał się w pierwszych 6 minutach spotkania. Najpierw SANDECJA strzeliła bramkę, a potem KORONA, po dwóch minutach wyrównała, po golu Bartka Lasaka. Tym samym podopieczni...

20.09.2017

Uwaga rodzice "Przedszkolaków" rocznika 2013! Rozpoczynamy zajęcia treningowe.W rozwinięciu przedstawiamy informacje organizacyjne dotyczące pierwszych treningów oraz podziały na grupy szkoleniowe. Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca i nadal przyjmujemy zapisy w...

Partnerzy