Aktualności

04.10.2021

Po wysokiej porażce z Granatem, nasi zawodnicy do spotkania z Orlętami podeszli bardzo poważnie. Derbowe starcie zapowiadało się bardzo ciekawie, ale po końcowym gwizdku to podopieczni Michała Stachury mogli świętować wygraną.

04.10.2021

Domowa potyczka z drużyną gości tylko z pozoru mogła wydawać się łatwa dla naszych zawodników. Na szczęście trenerzy i młodzi piłkarze do meczu podeszli bardzo poważnie i trzy punkty zostały w Kielcach.

01.10.2021

Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w dniach 10-12 października odbędzie się zgrupowanie oraz mecz reprezentacji U-14 Świętokrzyskiego ZPN z reprezentacją Lubelskiego ZPN. Na liście powołanych znalazło się 11 zawodników KKP Korona.

01.10.2021

W minionym tygodniu odbyły się mistrzostwa Kielc w biegach przełajowych, w których wzięli również zawodnicy KKP Korona. Zawody zostały zdominowane przez zawodników KKP Korona, którzy zajęli pierwsze cztery miejsca, a wygrał Franciszek Czekaj.

01.10.2021

Plaga kontuzji w tym przykry uraz naszego kapitana Maksymiliana Dąbskiego, którego nabawił się w meczu z Granatem, nie ułatwia naszemu trenerowi zadania na nadchodzące mecze. My jednak wierzymy w naszą drużynę ponieważ w tej rundzie pokazali już kawałek dobrej piłki. Naszemu...

Partnerzy