Aktualności

30.08.2017

W miniony wtorek zawodnicy rocznika 2006 wraz z trenerem Piotrem Dutkiewiczem, wzięli udział w wakacyjnym turnieju piłkarskich trójek o Puchar "SM Bocianek". Chłopcy bawili się znakomicie plasując się na czołowych miejscach w końcowej klasyfikacji turnieju.

29.08.2017

W oczekiwaniu na pierwsze mecze na świętokrzyskich boiskach postanowiliśmy sprawdzić co słychać na Wyspach Brytyjskich u naszych "starych znajomych", wychowanków KKP Korona Mikołaja Kwietniewskigo i Pawła Sokoła.

25.08.2017

Niższe ligi pomogły mu rozwinąć się piłkarsko, ale przede wszystkim osobowościowo. Stał się rozsądny i charakterny. Mogę życzyć każdemu trenerowi takiego zawodnika - mówi Włodzimierz Gąsior, były trener Korony o wychowanku KKP Korona, Jakubie Żubrowskim.

24.08.2017

Drużyna rocznika 2004 poznała rywali grupowych w walce o Mistrzostwo Nike Premier CUP. Podopieczni trenera Macieja Śmiecha w pierwszym meczu zmierzą się z lubelskim Motorem, kolejnymi rywalami koroniarzy będą Jaguar Gdańsk oraz SMS Łódź. W sumie prawo udziału w tej elitarnej imprezie...

21.08.2017

W dniach 13-20 sierpnia chłopcy klasy sportowej SP nr 27 przebywali na letnim obozie sportowym. W malowniczo położonym ośrodku "Grand Chotowa", młodzi koroniarze spędzili tydzień pełen piłkarskich przygód. Pod czujnym okiem trenerów Rafała Kruka i Michała Jamioła chłopcy nabyli...

Partnerzy