Aktualności

23.05.2018

W ostatnią niedzielę przy Kolporter Arenie było bardzo barwnie i energicznie! Wszystko ze względu na wielki, majówkowy piknik Korony Kielce. Mnóstwo dzieci, uśmiechu i zabaw - tak w skrócie można opisać to wydarzenie. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo! Sponsorem wydarzenia była...

23.05.2018

W miniony weekend, drużyny Orlików zakończyły zmagania o prawo gry w finałach wojewódzkich ŚZPN. Drużyny trenerów Rafała Kruka i Michała Kostuchy wywalczyły pewne awanse i już teraz z niecierpliwością oczekują na turnieje mistrzowskie.

22.05.2018

Cierpliwie w ataku oraz skutecznie w obronie, taki plan na najważniejszy mecz sezonu nakreślili swoim podopiecznym trenerzy Piotr Dutkiewicz i Michał Sarek. Młodzi Koroniarze założony plan wykonali w stu procentach, pewnie pokonując drużynę KSZO Ostrowiec 3:0.

22.05.2018

W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych do lat 17 Kielecki Klub Piłkarski Korona Kielce zremisował z liderem Cracovią Kraków 2:2. Ten remis pomógł Koronie SA Kielce, która dzięki temu wyszła na pierwsze miejsce w tabeli.

Partnerzy