Aktualności

04.09.2017

Czwartkowe zajęcia naszych najmłodszych „żółto-czerwonych” Żaków upłynęły pod znakiem turniejowej rywalizacji. Trenerzy Marek Szabla oraz Marek Parzyszek przygotowali swoim podopiecznym Festival piłkarski „Mini Ekstraklasa”. W zmaganiach udział wzięły topowe drużyny ligi,...

30.08.2017

Przygotowująca się do ligowych rozgrywek jesiennych ŚZPN, drużyna Piotra Dutkiewicza i Michała Sarka rozegrała dobre spotkanie towarzyskie z drużyną Radomiaka Radom. Wyjazdowe spotkanie młodych koroniarzy zakończyło się przekonującym zwycięstwem 6:2.

30.08.2017

W miniony wtorek zawodnicy rocznika 2006 wraz z trenerem Piotrem Dutkiewiczem, wzięli udział w wakacyjnym turnieju piłkarskich trójek o Puchar "SM Bocianek". Chłopcy bawili się znakomicie plasując się na czołowych miejscach w końcowej klasyfikacji turnieju.

29.08.2017

W oczekiwaniu na pierwsze mecze na świętokrzyskich boiskach postanowiliśmy sprawdzić co słychać na Wyspach Brytyjskich u naszych "starych znajomych", wychowanków KKP Korona Mikołaja Kwietniewskigo i Pawła Sokoła.

25.08.2017

Niższe ligi pomogły mu rozwinąć się piłkarsko, ale przede wszystkim osobowościowo. Stał się rozsądny i charakterny. Mogę życzyć każdemu trenerowi takiego zawodnika - mówi Włodzimierz Gąsior, były trener Korony o wychowanku KKP Korona, Jakubie Żubrowskim.

Partnerzy