Aktualności

12.01.2018

W minioną sobotę zawodnicy z najlepszych akademii piłkarskich Polski zmierzyli się ze sobą w poznańskiej Arenie. Po pełnym sportowych wrażeń finale, zwycięski puchar trafił do chłopców Korony Kielce. Jak podkreślają organizatorzy, to była najlepsza edycja turnieju w historii.

09.01.2018

W minioną niedzielę koroniarskie drużyny Żaków oraz Orlików zmagały się w turniejach o Puchar Prezesa ŚZPN. Poczynania swoich podopiecznych relacjonują trenerzy Marek Szabla i Michał Kostucha. Zapraszamy.

08.01.2018

Czwórka młodych Koroniarzy otrzymała oficjalne powołanie z Polskiego Związku Piłki Nożnej na zgrupowanie Zimowej Akademii Młodych Orłów w swoich kategoriach wiekowych! W roczniku 2004 powołania otrzymali Iwo Kaczmarski oraz Radosław Seweryś, natomiast w roczniku młodszym 2005...

22.12.2017

Był Scyzio, był Bałwanek Kuba były również największe gwiazdy Korony Kielce, a także ten najważniejszy czyli Święty Mikołaj z mnóstwem prezentów oraz cała masa żółto-czerwonego uśmiechu. Zapraszamy do Korona Junior TV na relację z koroniarskich Mikołajek. Oglądajcie. Ho, ho...

19.12.2017

Bardzo udanie zaprezentowały się nasze żółto-czerwone drużyny w rozgrywkach halowych o Puchar Prezesa ŚZPN. Na inaugurację tych niezwykle prestiżowych rozgrywek , młodzi koroniarze odnieśli wiele zwycięstw, lecz nie uniknęli także porażek.

Partnerzy