Aktualności

19.09.2018

To był bardzo trudny weekend dla żółto-czerwonych drużyn. Podopieczni trenera Tomasza Krężołka podzielili się punktami z drużyna staszowskiej Pogoni, natomiast drużyna trenera Dutkiewicza skromnie pokonała drużynę Orląt Kielce 1:0.

18.09.2018

Do walki o pierwsze turniejowe punkty rozgrywek ŚZPN stanęły żółto-czerwone drużyny Orlików. Jak relacjonują trenerzy chłopcy okazali się bez konkurencyjni grając pewnie i ambitnie.

17.09.2018

W miniony weekend najmłodsze drużyny koroniarskich Żaków rozpoczęły zmagania w rozgrywkach, które organizuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

16.09.2018

Drodzy Rodzice. W związku z coraz większą liczbą zapytań z Państwa strony, o możliwość zapisania dziecka na zajęcia piłkarskie do KKP Korona Kielce, prosimy wszelkie zapytania kierować bezpośrednio do trenerów. W rozwinięciu przedstawiamy numery kontaktowe do trenerów...

14.09.2018

W Kielcach po raz kolejny ponad setka dzieci wzięła udział w rokrocznym projekcie "Ekstra Talent". W turnieju wystąpiło 16 drużyn z województwa świętokrzyskiego, a zwyciężył zespół KKP Korona II. Akademia piłkarska po raz kolejny została wyróżniona przez organizatorów. – To...

Partnerzy