Aktualności

16.11.2021

W miniony weekend nasze drużyny z rocznika 2011 zmierzyły się z Wisłą Kraków oraz FA Jędrzejów. Mecz kontrolne okazały się bardzo pożyteczne dla naszych zespołów, a trenerzy byli bardzo zadowoleni z postawy swoich podopiecznych.

15.11.2021

Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w dniu 16 listopada w Sobkowie odbędzie się konsultacja szkoleniowa Kady U-13

15.11.2021

W turnieju w Krakowie, którego organizatorem była tamtejsza Wisła wzięło udział dwanaście drużyn. W zmaganiach wzięły udział: Wisła Kraków (dwie drużyny), Beniaminek Krosno (dwie drużyny), Escola Varsovia Warszawa, Akademia Jaworzno, FC Wrocław Akademy, Banik Ostrawa, Wisła...

15.11.2021

To nie był tak udany mecz jak poprzednie w wykonaniu naszych zawodników. Mimo kilku niezłych sytuacji do strzelenia bramki, nasz zespół musiał uznać wyższość drużyny z Krakowa.

12.11.2021

Mimo wielu sytuacji w meczu na szczycie w Świętokrzyskiej II Lidze Trampkarza Starszego, nasi zawodnicy do końca musieli pozostać skupieni i walczyć o utrzymanie jednobramkowej przewagi, która dawała awans do upragnionej pierwszej ligi. Gratulacje dla naszych trenerów i zawodników!

Partnerzy