Aktualności

13.05.2019

Zapraszamy do weekendowego przeglądu piłkarskich wydarzeń ze świętokrzyskich boisk, na których "koroniarska młodzież" walczyła o ligowe punkty.

12.05.2019

Wielkie gratulacje dla drużyny Juniorów Korona S.A. Co prawda zdobycie Mistrzostwa Polski CLJ U-18 było już praktycznie formalnością, ale młodzi Koroniarze w starciu z wiceliderem - Śląskiem Wrocław - pokazali, że naprawdę byli najlepsi! Gratulując sukcesu, Zarząd KKP Korona wraz...

09.05.2019

Już w najbliższą niedzielę, starsi koledzy z Korona S.A. staną przed szansą zdobycia najcenniejszego trofeum w rozgrywkach młodzieżowych, czyli tytułu Mistrza Polski Centralnej Ligi Juniorów PZPN! Spotkanie zostanie rozegrane, w samo południe na stadionie przy ul. Szczepaniaka. Już...

09.05.2019

Młodzi Koroniarze z rocznika 2005 zakończyli rozgrywki na międzynarodowym turnieju w Chinach. Na zawodach, w których rywalizowało 16 drużyn z 12 krajów, kielczanie po pasjonującej walce zajęli 10. miejsce. Bezcenne jest jednak doświadczenie, które zyskali żółto-czerwoni piłkarze.

05.05.2019

Już w czerwcu, rozegrane zostaną turnieje finałowe dziecięcych rozgrywek ŚZPN. Tymczasem jak co tydzień, młodzi Koroniarze toczą zacięte boje o prawo udziału w tych prestiżowych rozgrywkach. Zapraszamy do relacji trenerów prowadzących.

Partnerzy