Aktualności

23.11.2021

W miniony weekend do Kielc zawitały zespoły z Niewiadowa i Głowaczowa. Nasze drużyny z kadry złotej i srebrnej miały okazję na blisko 1,5 godzinne gry, z silnymi rywalami, a oba pojedynki obyły bardzo wyrównane.

23.11.2021

Podopieczni Michała Sarka i Sławomira Grusznisa przez ostatni miesiąc rozegrali wiele bardzo ciekawych sparingów m. in. z Akademią Łukasza Piszczka, Hutnikiem Kraków, Cracovią, Radomiakiem Radom, Stal Stalową Wolą. W każdym z wyżej wymienionych spotkań chłopcy mogli zaprezentować...

23.11.2021

Mimo zakończonej ligi nasi zawodnicy nie próżnują i w niedzielne popołudnie do Kielc zawitał zespół z Rytwian. Dla podopiecznych Pawła Mecha i Patryka Bednarskiego mecz kontrolny okazał się bardzo udany, ponieważ obfitował w wiele pięknych akcji.

22.11.2021

Bez porażki i z brązowymi medalami wracają nasi zawodnicy z rocznika 2008 z Uniejowa. W turnieju Elite Youth CUP nasz zespół wyprzedziły tylko drużyny AP Brychczy oraz Wisły Płock. W całych rozgrywkach na dziewięć spotkań nasza drużyna nie przegrała ani jednego, tracąc tylko trzy...

22.11.2021

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy z rocznika 2013 w Ekstralidze Talentów rozegranej w Sosnowcu. Nasz zespół zdobył wyróżnienie drużynowe za całokształt gry, zajmując drugie miejsce, a nasz zawodnik Tomasz Matys wyróżnienie indywidualne. Gratulujemy!

Partnerzy