Aktualności

28.10.2019

Pierwsza porażka w sezonie naszych młodzików, świetny mecz w wykonaniu Juniorów w Centralnej Lidze Juniorów oraz mistrzostwo jesieni młodzików starszych, to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu. Jak co tydzień zapraszamy do ligowego raportu ze świętokrzyskich boisk.

23.10.2019

W niedzielę, 20 października, w hali sportowej przy ul. Śniadeckich w Kielcach odbył się Turniej Piłki Nożnej „Frajda Super Cup, w turnieju znakomicie spisałą się druzyna rocznika 2011, która podobnie jak ich starsi koledzy przed tygodniem uplasowała się na pierwszym miejscu....

22.10.2019

To był wielki dzień dla małych piłkarzy Korony Kielce. W przerwie meczu Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce, a Wisłą Płock, chłopcy z rocznika 2013 złożył uroczyste ślubowanie, w wyniku którego zostali przyjęci do grona zawodników Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona.

21.10.2019

W minioną niedzielę, w samo południe rozegrane zostały gminne eliminacje do Turnieju Z Podwórka na Stadion o "Puchar Tymbarku". Cały turniej został zdominowany przez żółto-czerwone drużyny Korony Kielce, które w liczbie 14 drużyn przystąpiły do rywalizacji o prawo gry w wielkim...

21.10.2019

Perfekcyjny weekend w wykonaniu drużyn KKP Korona. Bardzo ważna wygrana CLJ U-15 oraz pewne trzy punkty naszych Trampkarzy w Świętokrzyskich Ligach. Dla wszystkich zawodników i trenerów ogromne gratulację!

Partnerzy