Aktualności

09.12.2021

Jak zaplanował okres przygotowawczy dla swojej drużyny? Jak ocenia rundę jesienną? I co można poprawić w grze swojego zespołu. Zapraszamy na rozmowę z trenerem Michałem Kostuchą.

06.12.2021

Jak co roku w grudniu w kieleckiej Hali Legionów obyłą się zimowa impreza Mikołajkowa dla najmłodszych zawodników KKP Korona. Na specjalne zaproszenie KKP Korona do hali mistrzów przybyło aż dwóch Świętych Mikołajów. Zabawa jak zawsze była znakomita!

03.12.2021

Bardzo ciekawa rozmowa z trenerem Maciejem Kwiatkowskim, który opowiada m. in o tym co jeszcze może poprawić w grze swojego zespołu. Jak będą przebiegały przygotowania do kolejnej rudny? I dlaczego zdecydował aplikować na prestiżowy kurs UEFA Elite Youth A.

03.12.2021

W kategorii U-13 liczna grupa zawodników KKP Korona uczestniczyła w Eliminacjach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu, która wywalczyła awans do ścisłych finałów. Nasi zawodnicy wraz z drużyną Futsalu Nowiny będą walczyć o medale w Wilkowicach. Serdeczne Gratulacje!

02.12.2021

Nasza drużyna z rocznika 2012 w miniony weekend udała się do Warszawy, aby uczestniczyć w Turnieju im. Rotmistrza Pileckiego. W zmaganiach wzięły udział czołowe drużyny z Polski takie jak: Jagiellonia Białystok, Wisła Płock, Górnika Łęczna czy Legia warszawa. Ostatecznie...

Partnerzy