Aktualności

01.10.2015

Kielecki Klub Piłkarski Korona zaprasza chętnych trenerów z uprawnieniami co najmniej UEFA C lub instruktora Piłki Nożnej, do odbicia stażu w grupach młodzieżowych Naszego klubu. Dla wyróżniających się trenerów istnieje w przyszłości możliwość zatrudnienia w KKP Korona Kielce.

01.10.2015

Bardzo dobrze spisały się grupy Orlików prowadzone przez trenerów Jerzego Marca i Rafała Kruka. W rywalizacji turniejowej ŚZPN Koroniarze nie ponieśli żadnej porażki.

30.09.2015

Z okazji Narodowego Dnia Sportu, Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Urzędem Miasta Kielce zaprasza dzieci na wyjątkowe zajęcia piłkarskie. Treningi poprowadzą w całej Polsce najlepsi trenerzy, którzy na co dzień szkolą młodych piłkarzy w ośrodkach stworzonych przez Polski Związek...

28.09.2015

Bardzo skuteczne były żółto-czerwone drużyny na boiskach ligowych ŚZPN w miniony weekend. Mimo trudnych warunków atmosferycznych młodzi" Koroniarze" zanotowali pasmo wysokich zwycięstw.

27.09.2015

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że dziś została przekroczona magiczna bariera 100000 wizyt na naszej stronie. Jest to dla stowarzyszenia KKP Korona Kielce wielki sukces i bardzo się cieszymy z tak ogromnej liczby odwiedzin. Wierzymy, że wydarzenia dotyczące codziennego...

Partnerzy