Aktualności

02.06.2015

Remis w żółto-czerwonych derbach młodzików, „piątka” w Ożarowie oraz ostatni mecz Juniorów w barwach KKP Korona to wydarzenia ostatniej kolejki ligowej.

01.06.2015

Strzały do celu, próby zręcznościowe, tory przeszkód, malowanie twarzy, medale oraz spotkania z zawodnikami Korony Kielce – to atrakcje, które czekały na najmłodszych uczestników „Koroniarskiej Talentiady” w trakcie Majówki z Koroną Kielce. Już niebawem w Korona TV materiał...

31.05.2015

Tak Michał Matusiewicz, zawodnik KKP Korona - rocznik 2004 manifestuje radość po zdobytej bramce przez Przemysława Trytko w meczu Korona-Piast. Czyżby „Misiek” podobnie jak „Ceba” był zamieszany w zdobycie bramki?

25.05.2015

Strzelecka kanonada w Sędziszowie, cenny remis Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz udany rewanż Trampkarzy w Końskich to najciekawsze wydarzenia minionej kolejki ligowej. Jak co tydzień w „żółto-czerwonym raporcie” przedstawiamy wyniki Koroniarskiej młodzieży.

23.05.2015

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15 Robert Wójcik ogłosił nazwiska zawodników powołanych na dwumecz ze Szkocja. Wśród 18 powołanych zawodników znalazł się zawodnik KKP Korona Kielce - Grzegorz Pańszczyk.

Partnerzy