Aktualności

12.10.2015

Zacięty mecz Juniorów z Granatem Skarżysko, dwucyfrowe zwycięstwo Młodzików w Końskich oraz „strzelecka kanonada” Koroniarzy w Nowym Korczynie to wydarzenia minionej kolejki ligowej na boiskach ŚZPN.

12.10.2015

W sobotnie przedpołudnie chłopcy rocznika 2007 rozegrali gry towarzyskie z kolegami Dziecięcej Akademii Piłkarskiej "DAP" Kielce. Mimo chłodu nikogo nie trzeba było zachęcać do gry. Chłopcy pokazali, że do dobrej zabawy potrzebują dwie bramki i kawałek zielonej murawy.

07.10.2015

Niesamowicie skuteczni byli chłopcy rocznika 2007 na turnieju ŚZPN we Włoszczowej. Drużyny prowadzone przez trenera Bartłomieja Strzębskiego zdobyły razem 85 goli! W „meldunku turniejowym” przedstawiamy także wyniki Orlików starszych i młodszych.

07.10.2015

Bardzo dobrze spisują się żółto-czerwone drużyny w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. Młodzi koroniarze przewodzą w ligowych tabelach oraz przodują w klasyfikacjach najlepszych strzelców.

06.10.2015

Wielkie emocje w "koroniarskich" debrach Juniorów, derby Kiec dla Młodzików starszych i młodszych oraz wygrana Orlików na „trudnym terenie” w Starachowicach to najciekawsze wydarzenia minionego weekendu w ramach rozgrywek ŚZPN.

Partnerzy