Aktualności

30.03.2020

Co pić po treningu? Możecie się opierać na gotowych produktach dostępnych w sklepie. Ale równie dobrze możecie przygotować napój izotoniczny domowej roboty. Co jest do tego potrzebne?

29.03.2020

Jest bardzo sprawnym zawodnikiem, pasję do piłki nożnej odziedziczył po tacie, który w młodości również grał w piłkę nożną. Adam Hańćko- uczeń klasy sportowej SP nr 22 im . Gen. Stanisława Maczka, klasa 5cs, zawodnik z bardzo dobrymi wynikami testów motorycznych oraz wysokimi...

28.03.2020

"Informowaliśmy wczoraj o planie treningowym tylko dla zawodników KKP Korona. Zgodnie z obietnicą przekazujemy dalsze informację, tym razem w formie wideo. Bądźcie czujni rozpiski w najbliższych dniach będą przesyłane przez waszych trenerów!"

27.03.2020

Banany towarzyszą wielu sportowcom, także i piłkarzom. Dlaczego tak się dzieje? Co w sobie mają te owoce? Mówi o tym dietetyk Jagoda Podkowska.

27.03.2020

Naśladowanie ruchów zwierząt "Animal moves" - jest świetnym zestawem ćwiczeń do pracy nad stabilnością, mobilnoscia, koordynacja oraz siła. U starszych zawodników doskonale nadaje się urozmaicaniu rozgrzewki. U młodszych zaś może być zabawowa forma treningi siły.

Partnerzy