Aktualności

19.04.2020

Czas przedstawić kolejny "złoty talent: Korony Kielce. Franciszek Kubik - Chłopiec pozytywnie nastawiony, chętnie współpracuje zarówno z trenerami, jak i kolegami z drużyny.

17.04.2020

Podopieczni trenerów Marka Paryszka i Rafała Kowalskiego się nie poddają. W jaki sposób najmłodsza drużyna Żaków rocznika 2012, dba o sprawność piłkarską możecie zobaczyć na filmie. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, który nadesłał do nas trener Rafał Kowalski.

16.04.2020

Departament Piłki Amatorskiej PZPN organizuje konkurs pod nazwą:#MójTurniej – pokaż swoje wspomnienia związane z finałami wojewódzkimi Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” i wygraj piłkarskie nagrody!

14.04.2020

Jest obdarzony bardzo mocnym i precyzyjnym uderzeniem, ponadto dobrze radzi sobie podczas pojedynków 1x1 w obronie - Janek Dudek to "koroniasrkie złoto", które świeci coraz większym blaskiem.

11.04.2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych, czasu pełnego radości i refleksji, Zarząd KKP Korona wraz z trenerami i pracownikami Klubu, pragną złożyć serdeczne życzenia, pogody ducha, pozytywnej energii do działania oraz przede wszystkim dużo zdrowia.

Partnerzy