Aktualności

03.02.2016

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 16, Robert Wójcik ogłosił nazwiska zawodników powołanych na konsultację szkoleniowo-selekcyjną. Wśród powołanych zawodników znalazł się zawodnik KKP Korona Kielce, Paweł Sokół.

01.02.2016

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Żaków rocznika 2007 na ciekawie obsadzonym turnieju halowym w Ropczycach. „Żółto – czerwoni“ zmierzyli się z drużynami z województwa podkarpackiego , małopolskiego i śląskiego. Co najważniejsze podopieczni trenera Strzębskiego nie...

01.02.2016

W minioną niedzielę w Mniowie odbył się III halowy memoriał poświęcony pamięci tragicznie zmarłego piłkarza "KKP Korona" , Kamila Kaczmarczyka. Jak co roku w turnieju uczestniczyli między innymi rodzice Kamila Kaczmarczyka - Irena i Krzysztof oraz jego rodzeństwo. Nie zabrakło także...

27.01.2016

Serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" w postaci przekazania 1% podatku od osób fizycznych. Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia, a więc na szkolenie dzieci i młodzieży.

27.01.2016

W pierwszym tygodniu ferii młodzi "Koroniarze" rocznika 2004 uczestniczyli w stacjonarnym obozie dochodzeniowym. Podczas obozu chłopcy rozegrali serię gier kontrolnych oraz wzięli udział w turnieju halowym, który odbył się w Staszowie.

Partnerzy