Aktualności

13.02.2020

Drodzy Rodzice, sympatycy żółto-czerwonej młodzieży! Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. W związku z tym, serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona w postaci przekazania 1% podatku od osób fizycznych. Wszystkie pozyskane...

19.02.2020

Dobra, skuteczna gra przez całe eliminacje zapewniła naszym drużynom Żaków raz Orlików prawo udziału w kolejnych etapach największego turnieju halowego w województwie świętokrzyskim. Już niebawem, bo w marcu poznamy najlepsze drużyny w swoich kategoriach. Oczywiście trzymamy kciuki...

17.02.2020

Czas na przedstawienie kolejnej sylwetki "złotego" talentu Korony Kielce. Krzyś Warzecha to najmłodszy zawodnik, który zdobył uznanie wśród kapituły trenerów. Na co dzień Krzyś rozwija swoje piłkarskie umiejętności pod okiem trenera, legendy Korony Kielce Marka Parzyszka.

17.02.2020

W miniony weekend w Warszawie odbyła się III edycja turnieju o Puchar Prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka. W najstarszej kategorii wiekowej U-12, bardzo dobrze spisała się reprezentacja KKP Korony Kielce, która dotarła do ćwierćfinału rozgrywek!

17.02.2020

Trenerzy rocznika 2010 informują, że w zakładce rocznika zostały załączone nowe listy grup: złotej, srebrnej oraz brązowej. Nowy podział grup obowiązuje do kolejnej, wiosennej edycji programu "Koroniarska kadra czeka"

Partnerzy