Aktualności

23.05.2017

Nasza najstarsza drużyna Juniorów zbiera bardzo cenne doświadczenie w Makroregionalnej Lidze Juniorów PZPN. Mimo, że młodzi koroniarze walczą z o rok starszymi kolegami, to niejednokrotnie nawiązują równorzędną walkę urywając punkty najlepszym.

25.04.2017

Pomimo dobrej gry drużyna Juniorów młodszych nie zdołała zdobyć punktów w meczu z mielecką "Stalą". Przez większą cześć meczu nasi chłopcy dorównywali starszym kolegom. - Niestety w końcówce zabrakło sił i trochę szczęścia - relacjonuje trener, Tomasz Krężołek.

02.04.2017

Drużyna Juniorów młodszych, występująca w Makroregionalnej Lidze Juniorów niestety musiała pogodzić się z porażką 0:2 z AP 21 Kraków. - Przeciwnik przewyższał nas pd każdym względem – relacjonował po meczu trener, Tomasz Krężołek.

20.03.2017

W minioną sobotę drużyna Juniorów młodszych, zainaugurowała rozgrywki w Makroregionalnej lidze Juniorów Młodszych PZPN. Pierwszym przeciwnikiem drużyny trenera, Tomasza Krężołka była drużyna lubelskiego Motoru. Mimo, że młodzi koroniarze dopiero zbierają piłkarskie...

16.03.2017

Przygotowująca się do rozgrywek "Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych PZPN", drużyna trenera, Tomasza Krężołka rozegrała serię gier kontrolnych. W trakcie okresu przygotowawczego nasi chłopcy zmierzyli się z mocnymi zespołami z Warszawy, Starachowic , Stalowej Woli oraz Lublina....

Partnerzy