Aktualności

04.03.2016

Trampkarze młodsi doznali pierwszej porażki w meczu kontrolnym. W meczu na „śniegu” lepsza okazała się drużyna „Stali Stalowa Wola”. Jak relacjonuje trener, Mikołaj Pełka drużyna zbyt wcześnie uwierzyła w zwycięstwo. Goście strzelając trzy bramki młodym „Koroniarzom”...

01.03.2016

Trampkarze młodsi odnieśli kolejne zwycięstwo w meczu kontrolnym. Tym razem młodzi ”Koroniarze” pokonali na Mazowszu, drużynę "Orlika" Radom. Losy meczu rozstrzygnął w pierwszej połowie, Turek Karol zdobywca klasycznego „hat-tricka”.

22.02.2016

Trampkarze młodsi rozegrali kolejny dobry mecz kontrolny. Tym razem chłopcy rocznika 2002 wysoko pokonali w Krakowie drużynę AS Progres. Mocno zbudowany postawą swoich podopiecznych jest opiekun żółto-czerwonych trener, Mikołaj Pełka.

14.02.2016

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowała drużyna Trampkarzy młodszych. Tym razem w meczu kontrolnym podopieczni trenera, Pełki rozbili drużynę Ceramiki Opoczno dziewięć do zera!

09.02.2016

Przygotowujący się do rundy wiosennej Trampkarze młodsi rozegrali w Sosnowcu mecz kontrolny z drużyną "Zagłębia". Jak relacjonuje trener, Mikołaj Pełka zespół z meczu na mecz prezentuje się coraz skuteczniej.

Partnerzy