Aktualności

10.04.2019

Treningi, treningami, ale nic tak nie rozwija jak gra! Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski przygotowali dla swoich podopiecznych weekendowy festival piłkarski. Młodzi koroniarze rywalizowali z drużynami z Chęcin, Skarżyska Kaiemienna oraz Krakowa.

31.03.2019

W miniony piątek, w Nowinach rozegrane zostały finały wojewódzkie turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W kategorii najmłodszej U-8, triumfowała drużyna chłopców KKP Korona Kielce prowadzona przez duet trenerski Michał Kostucha, Karol Markowski. Gratulacje!

25.03.2019

W minioną sobotę w hali piłkarskiej przy ulicy Wschodniej w Kielcach kieleckie drużyny Korony oraz DAP-u, rozegrały serię gier towarzyskich. Początek w wykonaniu zarówno jednej, jak ii drugiej drużyny nie był udany, proste błędy skutkowały utratą bramek, z minuty na minutę chłopcy...

08.03.2019

W minioną sobotę w ultra-nowoczesnym obiekcie piłkarskim przy ul. Wschodniej w Kielcach, w towarzyskiej potyczce grupa brązowa rocznika 2011 zmierzyła się z kolegami z kieleckiej Fabryki Futbolu. Jak relacjonuje trenera Karol, gra chłopców wygląda coraz lepiej.

05.03.2019

W minioną niedzielę, drużyna Żaków rocznika 2011 gościła w Kielcach rówieśników Akademii Piłkarskiej Krosno. Jak relacjonują trenerzy, gra w wykonaniu młodych Koroniarzy była bardzo udana.

Partnerzy