Aktualności

27.08.2019

Drużyna Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha rozegrała w miniony weekend czwórmecz ze starszymi kolegami z rocznika 2005. Był to ostatni tak poważny sprawdzian przed rozpoczęciem ligi, która startuje już w najbliższą sobotę.

26.03.2019

Z niedosytem, ale za to z bardzo dużym bagażem piłkarskiego doświadczenia wrócili z Miętnego chłopcy VI koroniarskiej klasy sportowej SP nr 27. Przez dwa dni podopieczni trenerów Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha rywalizowali z najlepszymi ośrodkami piłkarskimi w kraju. Po bardzo dobrej...

26.02.2019

W minioną niedzielę zawodnicy z klasy sportowej oraz grupy popołudniowej wzięli udział Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w futsalu. Drużyny prowadzone przez trenera, Piotra Dutkiewicza spisały się znakomicie zajmując kolejno, pierwsze oraz drugie miejsce....

17.02.2019

W minionym tygodniu chłopcy klasy sportowej SP nr 27 rywalizowali w międzynarodowym turnieju we Lwowie. Podopieczni trenerów, Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha mierzyli się z bardzo mocnymi drużynami, a walka o podium toczyła się do ostatniej kolejki.

25.01.2019

Drużyny trenera Piotra Dutkiewicza rozegrały kolejną serię gier towarzyskich. Przeciwnikiem chłopców rocznika 2006 były drużyny F.A Kielce, Junior Radom oraz warszawska Polonia.

Partnerzy