Koroniarze na podium w Dębicy

13.09.2019

Koroniarze na podium w DębicyKoroniarze rocznika 2010 najlepsi w Dębicy!. Podopieczni trenerów Tomasza Sadko oraz Sławomira Grusznisa zgarnęli złote medale za zajęcie 1 miejsca na turnieju CAN PACK. Nie mniej efektownie spisali się również chłopcy rocznika 2012, którzy po heroicznej walce zajęli wysokie 3 miejsce. Gratulacje!

Podopieczni trenerów Tomasza Sadko oraz Sławomira Grusznisa zajęli 1 miejsce na turnieju w Dębicy. Młodzi Koroniarze wygrali wszystkie mecze w fazie grupowej oraz po wyrównanym meczu i świetnym stylu naszej drużyny, chłopcy świętować mogli również zwycięstwo w finale 2:1. Warto dodać że drużyna straciła tylko 1 bramkę i to w meczu finałowym, a nasz bramkarz Wiktor Świeczko został najlepszym bramkarzem turnieju. Chłopcy w nagrodę za zwycięstwo otrzymali pamiątkowy puchar oraz indywidualne nagrody w postaci medalu i piłki.


Kadra KKP KORONA I KIELCE ( 1 miejsce )
Świeczko Wiktor, Ostrowski Oliwier, Pasternak Dawid, Bartusiak Stanisław, Nowak Nikodem, Kaczmarczyk Adam, Wencel Kacper, Wiewióra Wiktor, Sabat Mateusz, Wojniak Filip, Chłopek Jakub

Wyniki KKP KORONA I KIELCE
Korona I Kielce 2 : 0 ASP Wisłoka Dębica
Korona I Kielce 3 : 0 Lechia Sędziszów
Korona I Kielce 2 : 0 Okocimski Brzesko
Korona I Kielce 1 : 0 DAP II Dębica
Korona I Kielce wo 3 : 0 Hutnik Kraków ( Drużyna z Krakowa nie dotarła na turniej )

Finał - Korona I Kielce 2 : 1 DAP I Dębica

Kadra KKP KORONA II KIELCE ( 6 miejsce ) Sikora Adam, Walo Antoni, Fluder Filip, Matczak Wojciech, Piekoszewski Oliwier, Łach Kamil, Chochulski Oskar, Bielecki Jan, Stępień Leon, Jagodziński Mateusz, Kasza Rafał

WYNIKI KKP KORONA II KIELCE
Korona II Kielce - Wisła Józefów 1:4
Korona II Kielce - Górnik Zabrze 3:1
Korona II Kielce - Soccer Ropczyce 2:0
Korona II Kielce - LPFA Kołaczyce 1:0
Korona II Kielce - DAP I Dębica 0:3

Mecz o 5 miejsce: Korona II Kielce - Lechia Sędziszów 0:2

Trenerzy Tomek Sadko i Sławek Grusznis: Turniej w mojej ocenie wypadł bardzo pozytywnie. Chłopcy pokazali swoje mocne strony co przełożyło się na siłę drużyny i dało efekt końcowy. Zawodnicy bardzo dobrze spisali się również z zadań taktycznych, jakie zostały im przekazane przed turniejem. Każdy dał z siebie wszystko i dzięki czemu na koniec wszyscy razem mogliśmy cieszyć się z osiągniętego sukcesu. Gratulacje dla zawodników za zaangażowanie i walkę w każdym meczu.

Bardzo udanie zaprezentowali się również chłopcy rocznika 2012. Turniej w którym wystartowało 14 drużyn podzielono na dwie grupy.Nasze druzyny grały w dwóch grupach jako Korona I i Korona II.Obie drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze.Pierwsza druzyna Korony I zajęla 3 miejsce,drużyna Korony II-5 miejsce.Ekipa Korony I zajęła 2 miejsce w swojej grupie co spowodowało,ze grała o miejsce 3 wygrywajac 6:1 z druzyna DAP Dębica ,natomiast Korona II nie przegrywając zadnego meczu w turnieju zajęła 3 miejsce w grupie i musiała grać o miejsce 5 wygrywajac w rzutach karnych.

Obie ekipy Korony grały bardzo po piłkarsku konstruując swoje akcje w prawidłowy sposób tak jak są nauczane przez swoich trenerów.Poziom turnieju był zróżnicowany.Były i leprze druzyny i słabsze,ale porównując te lepsze to nasze nic nie odbiegały od tych czołowych.Bardzo pożyteczny turniej dla obserwacji naszych zawodników w grach z dobrymi przeciwnikami.

Na wyróżnienie zasłużyli-Korona I-Kubik-zdobywca 7 bramek,Warzecha,Marzec,Barucha,Redlica.

Korona II-Strójwąs,Kijanka,Kałandyk.

Składy:Korona I-Skarba,Redlica,Strózyk,Bugaj,Marzec,Warzecha,Kubik,Zieba,Barucha.

Korona II-Wyszniak,Strójwąs,Kowalski,Kijanka,Pyk,Kałandyk,Jabłoński,Majewski.

Wyniki spotkań: 

Korona I-Soccer Ropczyce-0:1

Korona I-DAP II Dębica-8:0 Bramki-Bugaj-,Zięba-2,Kubik,Marzec,Warzecha,Barucha-po 1.

Korona I-CKM+Sport Dębica-6:0 Bramki-Kubik-2,Marzec,Warzecha,Bugaj,Barucha-po 1

KoronaI-Stal Rzeszów-2:0 Bramki-Kubik,Zieba-po 1.

KoronaI-TEAM Przecław-0:1

KoronaI-Beniaminek Krosno-3:0 Bramki-Kubik-2,Barucha.

KoronaI-DAP I Dębica-6:1 Bramki-Kubik,Marzec,Barucha-po 2.

Korona II-LP FA Ropczyce-0:0

Korona II-DAP I Debica-3:3 Bramki-Kijanka,Majewski,Jabłoński.

Korona II-Chemik Pustków-3:1 Bramki-Kałandyk,Strójwas,Pyk.

Korona II-GAF Głogów-2:1 Gramki-Jabłonski-2.

Korona II-Górnik Zabrze-1;1 Bramka-Kałandyk.

Korona II-UKS SMS Stal Mielec-5:0-Bramki-Pyk,Kałandyk-po 2,Strójwas.

Korona Ii-Stal RzeszOw-1:1 k:2:1

 

Partnerzy