PRZEDSZKOLE: Podział grup

10.09.2019

PRZEDSZKOLE: Podział grupPrzedstawiamy listy dzieci roczników 2014 oraz 2015, które zostały przypisane do nowopowstałych grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" w ramach projektu "żółto-czerwonego przedszkola".

Grupa żółta (gr. 1) rocznik 2015 - treningi będą się odbywały we wtorki i czwartki o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (Osiedle Bocianek ul. Staffa 7). Pierwszy trening w dniu 12.09.19 (czwartek). Na pierwszy trening proszę zabrać koszulkę, spodenki, obuwie sportowe, wodę niegazowaną do picia, zgodę (rozdana była na zebraniu).
Kontakt do trenerek: Marlena Kasprzyk – 516 – 452 -104 Maria Tarczyńska 535 – 86 -86 -13
1. Buras Oliwier
2. Buras Oskar
3. Dziubiński Wojciech
4. Jarosiński Krzysztof
5. Komorowski Karol
6. Krzysztoszek Leon
7. Miszczyk Franciszek
8. Mitręga Kacper
9. Rokicki Jan
10. Rózga Adam
11. Saletra Damian
12. Sałkiewicz Oskar
13. Shumak Demian
14. Słoń Karol
15. Sobaś Filip
16. Sosnowski Szymon
17. Staniec Kacper
18. Szymczuch Julian
19. Świderski Fabian
20. Trojan Marcin
21. Wijatkowski Michał
22. Wojcieszyński Marceli
23. Zaręba Piotr

Grupa czerwona (gr.2) rocznik 2015 - treningi będą się odbywały we wtorki i czwartki o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (Osiedle Bocianek ul. Staffa 7). Pierwszy trening w dniu 12.09.19 (czwartek). Na pierwszy trening proszę zabrać koszulkę, spodenki, obuwie sportowe, wodę niegazowaną do picia, zgodę (rozdana była na zebraniu).
Kontakt do trenerek: Marlena Kasprzyk – 516 – 452 -104 Maria Tarczyńska 535 – 86 -86 -13

1. Adamczyk Ksawery
2. Bębenek Tymon
3. Bochnacki Filip
4. Buczkowski Oliwier
5. Ciosk Szymon
6. Dudek Kacper
7. Góźdź Aleksander
8. Hersztek Szymon
9. Konopka Antoni
10. Kula Nikodem
11. Kwiecień Daniel
12. Małecki Jakub
13. Marczakowski Maksymilian
14. Mech Aleksander
15. Mojecki Marcel
16. Nowak Oliwier
17. Sabat Błażej
18. Strójwąs Feliks
19. Strzygowski Aleksander
20. Sztandra Nikodem
21. Tutaj Adam
22. Woźniak Wiktor

Grupa niebieska (gr.3) rocznik 2014 - treningi będą się odbywały we wtorki i czwartki o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej nr 1 (Osiedle Bocianek ul. Staffa 7). Pierwszy trening w dniu 12.09.19 (czwartek). Na pierwszy trening proszę zabrać koszulkę, spodenki, obuwie sportowe, wodę niegazowaną do picia, zgodę (rozdana była na zebraniu).
Kontakt do trenerek: Marlena Kasprzyk – 516 – 452 -104 Maria Tarczyńska 535 – 86 -86 -13

1. Beck Piotr
2. Cieplewicz Artur
3. Glanowski Wojciech
4. Gorzałczyński Franciszek
5. Jończyk Filip
6. Kamola Tadeusz
7. Kaproń Karol
8. Karczewski Dorian
9. Miter Mateusz
10. Palmąka Bartłomiej
11. Pietrzykowski Kacper
12. Pyczek Dawid
13. Ramiączek Alan
14. Sadrak Szymon
15. Skrzypek Michał
16. Sobkowicz Aleksander
17. Zychowicz Franciszek
18. Życki Igor

Partnerzy