2011: Towarzyskie gry Żaków

08.09.2019

2011: Towarzyskie gry ŻakówW minioną sobotę chłopcy grupy "srebrnej" oraz "złotej" rocznika 2011 rozegrali serię gier towarzyskich z drużynami PAS-u Skarżysko i BRONOWIANKI Kraków. Poczynaniom podopiecznych trenerów Michała Kostuchy i Karola Markowskiego bacznie przyglądał się trener koordynator, Marek Szabla.

Trener Koordynator, Marek Szabla: - Jestem mocno zbudowany tym co zaobserwowałem. Zarówno chłopcy w sesji porannej jak i przedpopołudniowej pokazali się z bardzo dobrej strony. Każdy z chłopców starał się jak najlepiej wywiązać z zadań, które przed mecze wyznaczyli trenerzy. Zadawalające jest to, że w grze naszych drużyn można już zaobserwowac zalążki modelu gry, który od nowego sezonu został wprowadzony do programu szkolenia. Krok po kroku, trenerzy systematycznie wprowadzają kolejne działania tak by zarówno trening jak i mecz wznosił zawodników na coraz to wyższy poziom. Gratuluję zawodnikom jak i trenerom dobrego występu.

KKP KORONA Kielce- BRONOWIANKA Kraków

Bramki:12xCzekaj,11xCzeszkiewicz,10x Szałas,10xSala, 6xDzierżak , 5xZajęcki, 4xPiróg,3xDudek, 3xNowacki,3xLatała, 2xDomagała ,2xGębski ,Orłowicz, Dzigman, Bębenek, Kuziel, Wira.

KKP KORONA Kielce: Bębenek, Czekaj, Czeszkiewicz, Domagała, Dudek, Dzierżak, Dzigman,Gębski, Kuziel, Latała, Nowacki, Orłowicz, Piróg, Sala, Szałas, Wira, Wites, Zajęcki.                                             

 

KKP KORONA Kielce-PAS Skarżysko-Kamienna

Bramki:6xMogielski,5xStraszewski,4xKowalski,4xKwiatkowski,5xSzymoniak,                                3xSobczyński,2xOdomirski,2xWielgo,2xBanasik,2xIwan,2xSzymoniak,Marcinkowski, Widłak, Chojnacki, Kułaga, Sztuka.

 KKP KORONA Kielce: Banasik, Chojnacki, Detka, Iwan Kacper, Iwan Mateusz, Kowalski, Kułaga, Kruk, Kwiatkowski,  Marcinkowski, Michalski, Mogielski, Odomirski, Półtorak, Sobczyński, Straszewski, Sztuka, Szymoniak, Wenus, Widłak, Wielgo.

Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski: Na początku września kadra złota i srebrna żaków starszych rozegrała ciekawe gry kontrolne z wymagającymi drużynami: PAS Skarżysko i BRONOWIANKI Kraków. Każdy z zawodników zagrał w takim wymiarze czasowym i mógł zaprezentować swoje umiejętności. Jesteśmy zadowoleni z postawy "młodych koroniarzy", którzy próbowali otwierać grę tak jak ćwiczymy na treningach. Plusem była również decyzyjność zawodników. Przytrafiały się błędy indywidualne nad którymi musimy pracować na treningach.

 

Partnerzy