Kolejna Półkolonia z Koroną

21.08.2019

Kolejna Półkolonia z KoronąPo organizacyjnym sukcesie piłkarskiej "Półkolonii z Koroną" rocznika 2011, przyszedł czas na wakacyjną, piłkarską przygodę dla chłopców rocznika 2010. Podopieczni trenerów Tomka Sadko i Sławka Grusznisa realizaują plan pełen atrakcji, przeplatany zajęciamii treningowymi.

I tak pierwszego dnia chłpcy rozpoczęli tygodniową przygodę od Talentiady. Było dużo wysiłku, ale uśmiechy na twarzy młodych Koroniarzy mogliśmy oglądać cały czas. Po wyczerpującej rywalizacji trenerzy zabrali swoich podopiecznych na trochę rozrywki do parku trampolin FlySky. Nie mogło również zabraknąć pysznego obiadu po ciężkim wysiłku. Na koniec odbyła się jeszcze jednostka treningowa i po zajęciach rodzice mogli odebrać swoje pociechy z pod stadionu.

Kolejnego dnia drużyna spędziła dzień na Zamku Królewskim w Chęcinach. Już z samego rana odbyła się jednostka treningowa na boisku klubu Piast Chęciny. Bezpośrednio po treningu zawodnicy wraz ze swoimi trenerami, udali się na zamek. Tam czekała ich moc atrakcji, jeżeli chodzi o zwiedzanie zamku. Chłopcy mieli też okazję przymierzenia hełmów oraz zbroi. Następnie w centrum Chęcin czekała na nich niespodzianka w postaci lodów. Nie było za dużo czasu na odpoczynek, bo kolejnym punktem była lekcja tematyczna. Chłopaki dostali wyróżnienie od Pani prowadzącej, za znajomość historii, a kilku nawet dostało nagrodę.

Piłkarz musi być również kreatywny i inteligentny, więc cieszymy się że rosną nam właśnie tacy sportowcy. Na koniec wszyscy zjedli pyszną kiełbaskę z grilla, którą przygotowali rodzice. Bardzo dziękujemy za pomoc. Cieszy nas taka współpraca. Ostatnia prosta to sparing z miejscową drużyną Piast Chęciny. Dziękujemy także Klubowi Piast Chęciny za gościnę i możliwość z skorzystania z boiska.

KKP Korona I Kielce 4 : 3 Piast Chęciny
⚽️Strzelcy: Jan Gonciarz, Mateusz Jagodziński, Dawid Pasternak, Mateusz Sabat
Kadra:
1. Wiktor Świeczko
2. Dawid Pasternak
3. Stanisław Bartusiak
4. Mateusz Sabat
5. Szymon Obarski
6. Bruno Sarnat
7. Mateusz Jagodziński
8. Wojciech Matczak
9. Leon Stępień
10. Jan Gonciarz

KKP Korona II Kielce 4 : 4 Piast Chęciny
⚽️Strzelcy: Cyprian Nawara x2, Bartosz Brożek x2
Kadra:
1.Kasjan Smolarczyk
2. Nikodem Polak
3. Bartosz Brożek
4. Maciej Pokrzepa
5. Cyprian Nawara
6. Michał Schmeidel
7. Dawid Moćko
8. Jan Pałka
9. Jakub Łucki
10. Alan Grychowski

Trenerzy Tomek SadkoSławek Grusznis: Mecz w kontekście tego co sobie założyliśmy wypadł poprawnie. W pewnych momentach tylko chłopakom brakowało zimnej krwi i spokoju w swojej grze. Z przebiegu całego spotkania jestem zadowolony, lecz jeszcze wiele pracy przed nami. 
Zawodnicy wykazują chęć współpracy i duże zaangażowanie, więc jesteśmy podwójnie zmotywowani i będziemy ciężko trenować a siła drużyny z każdym treningiem oraz meczem będzie wzrastać.

 

Partnerzy